Thuis Productendwdm mux demux

100G dubbele APC van Vezel8ch DWDM MUX DEMUX C21-C60 LC PC Schakelaar voor Netwerk

Certificaat
Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
De zeer bestseller, product is zeer stabiel, en de verkoper is zeer professioneel. het is zeer comfortabel aan samenwerking met hen

—— Sebastian Kina

Goed ingepakt pakket, de beschrijving van productgelijken. De zeer aandachtige verkoopster lost alle twijfels op, adviseer ik het hoogst.

—— Jose Garcia

Samenwerking op lange termijn drie jaar, betrouwbare partners

—— Sperma Smirnov

SUPER SATISFEITO

—— Janine Zapata

Hoogst geadviseerde WDM en Optische Schakelaar

—— Andrey Kadatskiy

Ik ben online Chatten Nu

100G dubbele APC van Vezel8ch DWDM MUX DEMUX C21-C60 LC PC Schakelaar voor Netwerk

China 100G dubbele APC van Vezel8ch DWDM MUX DEMUX C21-C60 LC PC Schakelaar voor Netwerk leverancier
100G dubbele APC van Vezel8ch DWDM MUX DEMUX C21-C60 LC PC Schakelaar voor Netwerk leverancier 100G dubbele APC van Vezel8ch DWDM MUX DEMUX C21-C60 LC PC Schakelaar voor Netwerk leverancier 100G dubbele APC van Vezel8ch DWDM MUX DEMUX C21-C60 LC PC Schakelaar voor Netwerk leverancier

Grote Afbeelding :  100G dubbele APC van Vezel8ch DWDM MUX DEMUX C21-C60 LC PC Schakelaar voor Netwerk

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: XYT-TECH
Certificering: ISO9001,ISO14001
Modelnummer: Xyt-dwdm-08-02

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1 stk
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: 2pcs/carton doos
Levertijd: 5 dagen
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union, Paypal, Creditcard
Levering vermogen: 10000 PCs per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: dwdm mux demux vezel: Dubbele vezel
kanaal: 8CH DWDM golflengte: C21-C60
Kanaal het uit elkaar plaatsen: 100G, 200G Pakket: ABS Doosmodule
Garantie: 3 jaar Toepassing: telecommunicatie

100G dubbele vezel8ch DWDM MUX DEMUX C21-C60 LC/PC schakelaar voor Netwerk

 

Beschrijving

Van de multiplextelegraaf/demultiplexer van DWDM modules de met meerdere kanalen (Mux /DeMux) zijn beschikbaar bij ITU kanaal het uit elkaar plaatsen van 100GHz. Zij tonen ongevoeligheid met beperkte verliezen, temperatuur en betrouwbare prestaties in om het even welke systeemtoepassing aan. De vaste Mux/DeMux-modules bieden de goedkope oplossingen van het golflengtebeheer die aan voor lange afstand, metro, en toegangstoepassing geschikt zijn.

 

Eigenschappen

Laag Toevoegingsverlies

Brede pasband

Hoge Kanaalisolatie

Hoge Stabiliteit en betrouwbaarheid

 

Toepassingen

Het kanaal voegt/Daling toe

DWDM-Netwerk

Vezel Optische Versterker

 

Prestatiesspecificaties

Punt Eenheid Parameters
Kanaal het Uit elkaar plaatsen GHz 100GHZ
Golflengtewaaier   C- banditu kanalen
Kanaalcentra NM ITU
Kanalen CH 8
Passbandwidth NM ≥ +/- 0,13
Passband Rimpeling dB ≤ 0,5
Het Verlies van de kanaaltoevoeging dB ≤2.5
Het Verlies van de kanaalexp Toevoeging dB ≤2.8
Isolatie (aangrenzend kanaal) dB ≥30
Isolatie (niet-adjacent kanaal) dB ≥ 40
Polarisatie Afhankelijk Verlies dB ≤ 0,2
De Verspreiding van de polarisatiewijze ps ≤ 0,2
Gerichtheid dB ≥ 50
Terugkeerverlies dB ≥ 45
Optische Macht Behandeling mw ≤ 500
Werkende Temperatuurwaaier 0C -5 tot 70
De Waaier van de opslagtemperatuur 0C -40 tot +85
Vezeltype Na SMF-28e+
Pakketdimensies mm L100 x W80 x H10 (2CH-8CH)
L142 x W102 x H14.5 (9CH-18CH)

Alle specificaties zijn gebaseerd op de apparaten zonder schakelaar

 

Het opdracht geven van tot informatie

Product Frequentie Kanaal ITU kanaal Vezeltype Vezellengte Schakelaar
DWDM

50=50G

10=100G

20=200G

 

4=4 kanaal

8=8 kanaal

16=16 kanaal

C20= 1561,42 NM
C21= 1560,61 NM

1=Bare vezel
2=900um

3=3.0mm

1=1m

2=2m

0=None
1=FC/APC

2=FC/PC
3=SC/APC
4=SC/PC
5=LC

 

100G dubbele APC van Vezel8ch DWDM MUX DEMUX C21-C60 LC PC Schakelaar voor Netwerk

Pakketinformatie

100G dubbele APC van Vezel8ch DWDM MUX DEMUX C21-C60 LC PC Schakelaar voor Netwerk

 

FAQ

1. Kan ik een steekproeforde hebben? Wat is uw MOQ?

Ja, stemmen in wij steekproef met orde om kwaliteit te testen en te controleren. Wij hebben geen MOQ, is 1 steekproef beschikbaar.


2. Wat is de levertijd?
Voor gebruikelijke producten, houden wij voorraad, konden ongeveer 3 dagen na ontvangen betaling verschepen. Voor grote hoeveelheid en speciale producten, te controleren gelieve levertijd met onze vertegenwoordiger.


3. Hoe verscheept u de goederen en hoe lang duurt het aankomt?
Wij verschepen gewoonlijk door DHL, UPS, Fedex of TNT. Het vergt gewoonlijk 3-5 dagen om aan te komen.


4. Wat is uw betalingstermijnen?
Gewoonlijk, hebben wij vooruitbetaling door T/T, het Westenunie of Paypal nodig.

Kon L/C ook steunen, Kredietvoorwaarden.

 

5. Wat uw garantietijd is
Wij beloven 3 jaar garantie voor alle die producten van ons worden verscheept.


6. Kon ik de terugkeren producten als er een kwaliteitsprobleem is?
Ja, als er een kwaliteitsprobleem is gebeur, konden wij vrije uitwisseling goedkeuren.

 

7. Kon ik ons eigen embleem en etiket gebruiken?

Ja, konden wij de OEM dienst verlenen en de producten maken met uw eigen etiket.

 

Contactgegevens
Shenzhen Sharetop Technology Co., Ltd.

Contactpersoon: Bella Fang

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)