Thuis Productenvezel optische verspreider

3 Optische Circulatie 0.9MM 1M de Lengte1550nm Golflengte van havenvezel voor CATV-Systeem

Certificaat
Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
De zeer bestseller, product is zeer stabiel, en de verkoper is zeer professioneel. het is zeer comfortabel aan samenwerking met hen

—— Sebastian Kina

Goed ingepakt pakket, de beschrijving van productgelijken. De zeer aandachtige verkoopster lost alle twijfels op, adviseer ik het hoogst.

—— Jose Garcia

Samenwerking op lange termijn drie jaar, betrouwbare partners

—— Sperma Smirnov

SUPER SATISFEITO

—— Janine Zapata

Hoogst geadviseerde WDM en Optische Schakelaar

—— Andrey Kadatskiy

Ik ben online Chatten Nu

3 Optische Circulatie 0.9MM 1M de Lengte1550nm Golflengte van havenvezel voor CATV-Systeem

China 3 Optische Circulatie 0.9MM 1M de Lengte1550nm Golflengte van havenvezel voor CATV-Systeem leverancier

Grote Afbeelding :  3 Optische Circulatie 0.9MM 1M de Lengte1550nm Golflengte van havenvezel voor CATV-Systeem

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: Sharetop
Certificering: ISO9001,ISO14001
Modelnummer: XYT-FOC-1x2

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1 stk
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: plastic blaardoos
Levertijd: 4 werkdagen na ontvangen betaling
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union, Paypal, Creditcard
Levering vermogen: 2000 PCS PER MAAND
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: Optische Verspreider Type: haven 3
golflengte: 1550nm Vezel lengte: 1M
Connector: FC/SC/LC Apllication: telecommunicatie
Hoog licht:

polarization insensitive circulator

,

three port circulator

3 de Optische Circulatie 0.9mm 1m optische verspreider van haven1550nm Vezel
 


Beschrijving
De 3 haven optische verspreider is een compacte hoge prestaties lightwave component die het inkomende signaal van haven 1 aan haven 2, terwijl het overbrengen van een ander inkomend signaal van haven 2 aan haven 3 overbrengt. De component zorgt voor hoge isolatie, laag toevoegingsverlies, hoge uitstervenverhouding, en uitstekende milieustabiliteit.
Het is een speciaal soort vezel optische componenten, met de enige functie van de vezel tweerichtingstransmissie. Deze functie wordt vaak gecombineerd met optische vezelgrating en andere bezinningscomponenten gebruikt in DWDM-systeem. Dubbel-maniercommunicatiesysteem, de verspreidingscompensatie, EDFA-toepassing en OTDR-meting.
 

Eigenschappen
Laag toevoegingsverlies
Brede band hoge isolatie
Lage PDL
Compact in-line pakket
Hoge stabiliteit en betrouwbaarheid
Epoxy vrije optische weg
 

Toepassingen
CATV-systeem
Het systeem van het telecommunicatienetwerk
Metro/Toegangsnetwerken
Optische versterker
De golflengte voegt/daling toe
Verspreidingscompensatie
Bi-richtingsmededeling
Specifcation

Parameter Specificatie
Configuratie Haven 1 aan Port2; haven 2 aan Haven 3
Verrichtingsgolflengte (NM) 1290-1330 1525-1565
Toevoegingsverlies (dB) Typisch 0,8
Maximum 1
Piekkanaalisolatie (dB) 50
Minimumkanaalisolatie (dB) 40
Kanaal Dwarsbespreking (dB) >50
Polarisatie Afhankelijk Verlies (dB) 0,15
De Verspreiding van de polarisatiewijze (ps) <0>
Terugkeerverlies (dB) >50
Macht Behandeling (mw) 300
Werkende Temperatuur (°C) 0 ~ +70
Opslagtemperatuur (°C) -40 ~ +85

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nota: In de normale temperatuuromstandigheden, zonder schakelaars, zien het fusielasapparaat en het eind verlies onder ogen
 
Het opdracht geven van tot Informatie

Naam Haven Wavlength Vezeltype Vezellengte In/Out Schakelaar

Optisch
Verspreider

3=3 haven

13=1310nm
15=1550nm

1=Bare
vezel
2=900um
losse buis

1=1m
2=2m

0=None
1=FC/APC
2=FC/PC
3=SC/APC
4=SC/PC
5=ST
6=LC
S=Specify 

 
3 Optische Circulatie 0.9MM 1M de Lengte1550nm Golflengte van havenvezel voor CATV-Systeem

FAQ

1. Kan ik een steekproeforde hebben? Wat is uw MOQ?

Ja, stemmen in wij steekproef met orde om kwaliteit te testen en te controleren. Wij hebben geen MOQ, is 1 steekproef beschikbaar.


2. Wat is de levertijd?
Voor gebruikelijke producten, houden wij voorraad, konden ongeveer 3 dagen na ontvangen betaling verschepen. Voor grote hoeveelheid en speciale producten, te controleren gelieve levertijd met onze vertegenwoordiger.


3. Hoe verscheept u de goederen en hoe lang duurt het aankomt?
Wij verschepen gewoonlijk door DHL, UPS, Fedex of TNT. Het vergt gewoonlijk 3-5 dagen om aan te komen.


4. Watisuwbetalingstermijnen?
Gewoonlijk, hebben wij vooruitbetaling door T/T, het Westenunie of Paypal nodig.

Kon L/C ook steunen, Kredietvoorwaarden.

 

5. Watuwgarantietijdis
Wij beloven 3 jaar garantie voor alle die producten van ons worden verscheept.

 

Contactgegevens
Shenzhen Sharetop Technology Co., Ltd.

Contactpersoon: Derec Peng

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)