Thuis ProductenCWDM Mux demultiplex

Enige Vezel CWDM 8 Kanaalccwdm Module 0.9MM 1M met de Schakelaar van LC/APC

Certificaat
Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
De zeer bestseller, product is zeer stabiel, en de verkoper is zeer professioneel. het is zeer comfortabel aan samenwerking met hen

—— Sebastian Kina

Goed ingepakt pakket, de beschrijving van productgelijken. De zeer aandachtige verkoopster lost alle twijfels op, adviseer ik het hoogst.

—— Jose Garcia

Samenwerking op lange termijn drie jaar, betrouwbare partners

—— Sperma Smirnov

SUPER SATISFEITO

—— Janine Zapata

Hoogst geadviseerde WDM en Optische Schakelaar

—— Andrey Kadatskiy

Ik ben online Chatten Nu

Enige Vezel CWDM 8 Kanaalccwdm Module 0.9MM 1M met de Schakelaar van LC/APC

China Enige Vezel CWDM 8 Kanaalccwdm Module 0.9MM 1M met de Schakelaar van LC/APC leverancier
Enige Vezel CWDM 8 Kanaalccwdm Module 0.9MM 1M met de Schakelaar van LC/APC leverancier Enige Vezel CWDM 8 Kanaalccwdm Module 0.9MM 1M met de Schakelaar van LC/APC leverancier

Grote Afbeelding :  Enige Vezel CWDM 8 Kanaalccwdm Module 0.9MM 1M met de Schakelaar van LC/APC

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: XYT-TECH
Certificering: ISO9001,ISO14001
Modelnummer: Xyt-ccwdm-08-01

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1 stk
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: karton
Levertijd: 5 dagen
Betalingscondities: L / C, T / T, Western Union
Levering vermogen: 20000pcs/month
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Productennaam: ccwdm kanaalaantal: 8CH
Kanaalgolflengte: 1270~1610/1271~1611nm Bedrijfstemperatuur: 0 ~ +70°C
Opslagtemperatuur: -40 ~+85°C Pakket (sluit laarzen uit): 44 (L) x 28 (W) x 7 (H) mm
Hoog licht:

mux demux cwdm

,

cwdm sfp module

Enige Vezel CWDM 8 Kanaalccwdm Module 0.9MM 1M met de Schakelaar van LC/APC

 

 

Beschrijving

Sharetop biedt nu een Minimodule van CWDM (CCWDM) aan die de uitbreiding van de bandbreedtecapaciteit voor de toekomstige netwerkgroei in één van de kleinste pakketten van de industrie verstrekt. De compacte CWDM-modules zijn gebaseerd op beschikbare ruimteoptica technology.it is beschikbaar in 4 of kanaal 8 configurationsIt heeft lager algemeen toevoegingsverlies en betere uniformiteit over de kanalen. Zijn compacte grootte en uniek dragerdienblad plaatsen het die apart, het gemakkelijker maakt om in een verscheidenheid van gebiedssituaties op te stellen.

 

Eigenschappen

Epoxy vrij in optische Stabiel en betrouwbare weg

Compacte grootte

 

Toepassingen

Optisch voeg/Daling toe

Telecommunicatienetwerken v

Metro netwerken

 

Specificaties

Parameter Eenheid Ultra Met beperkte verliezen Premie Een rang Van categorie B
Kanaalnummer CH 8+1
Werkende Golflengte NM 1260~1620
Kanaalgolflengte NM 1270~1610/1271~1611
Het Verlies van de kanaaltoevoeging dB ≤1.0 ≤1.2 ≤1.5 ≤2.0
Kanaalrimpeling dB ≤0.5
Aangrenzende Kanaalisolatie dB ≥30
Niet-Adjacent Kanaalisolatie dB ≥45
Com-verbetering Havenisolatie dB ≥13
Terugkeerverlies dB ≥45
Gerichtheid dB ≥55
PDL dB ≤0.2
PMD ps ≤0.2
Max. Macht Behandeling mw 300
Werkende temperatuur °C 0 ~ +70 of -40 ~ +85
Opslagtemperatuur °C -40 ~+85
Pakket (sluit laarzen uit) mm 44 (L) x 28 (W) x 7 (H)

Nota's:

Alle specificaties omvatten alle staten van polarisatie en al werkende temperatuur en alle gespecificeerde golflengtegamma.

Alle gegevens zijn zonder schakelaars. Het toevoegingsverlies van één paarschakelaar is minder dan 0.3dB.

 

Enige Vezel CWDM 8 Kanaalccwdm Module 0.9MM 1M met de Schakelaar van LC/APC

 

Ordeinformatie

Product Moduletype Golflengte Vlechttype Vezellengte Schakelaar Pakket

8 kanaal

CCWDM

M=Mux

D=DeMux

M&D=MUX/DEMUX

27=1271nm

47=1471nm

49=1491nm

61=1611nm

0=bare vezel

1=900um

losse Buis

2=2mm kabel

3=3mm kabel

0=0.5m

1=1.0m

2=1.5m

0=none

1=FC/UPC

2=FC/APC

3=SC/UPC

4=SC/APC

5=LC/UPC

6=LC/APC

0=Standard

1=Special

 

FAQ

1. Kan ik een steekproeforde hebben? Wat is uw MOQ?

Ja, stemmen in wij steekproef met orde om kwaliteit te testen en te controleren. Wij hebben geen MOQ, is 1 steekproef beschikbaar.


2. Wat is de levertijd?
Voor gebruikelijke producten, houden wij voorraad, konden ongeveer 3 dagen na ontvangen betaling verschepen. Voor grote hoeveelheid en speciale producten, te controleren gelieve levertijd met onze vertegenwoordiger.


3. Hoe verscheept u de goederen en hoe lang duurt het aankomt?
Wij verschepen gewoonlijk door DHL, UPS, Fedex of TNT. Het vergt gewoonlijk 3-5 dagen om aan te komen.


4. Watisuwbetalingstermijnen?
Gewoonlijk, hebben wij vooruitbetaling door T/T, het Westenunie of Paypal nodig.

Kon L/C ook steunen, Kredietvoorwaarden.

 

5. Watuwgarantietijdis
Wij beloven 3 jaar garantie voor alle die producten van ons worden verscheept.


6. Konikdeterugkerenproductenalsereenkwaliteitsprobleemis?
Ja, als er een kwaliteitsprobleem is gebeur, konden wij vrije uitwisseling goedkeuren.

 

7. Konikonseigenembleemenetiketgebruiken?

Ja, konden wij de OEM dienst verlenen en de producten maken met uw eigen etiket.

 
 

Contactgegevens
Shenzhen Sharetop Technology Co., Ltd.

Contactpersoon: Lydia Tang

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)