Thuis Productenoptische schakelaar

Van de de Controle de Optische Schakelaar van het Desktopapparaat RS232 van de het Kanaal1xn Vezel Multi Optische Schakelaar

Certificaat
Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
De zeer bestseller, product is zeer stabiel, en de verkoper is zeer professioneel. het is zeer comfortabel aan samenwerking met hen

—— Sebastian Kina

Goed ingepakt pakket, de beschrijving van productgelijken. De zeer aandachtige verkoopster lost alle twijfels op, adviseer ik het hoogst.

—— Jose Garcia

Samenwerking op lange termijn drie jaar, betrouwbare partners

—— Sperma Smirnov

SUPER SATISFEITO

—— Janine Zapata

Hoogst geadviseerde WDM en Optische Schakelaar

—— Andrey Kadatskiy

Ik ben online Chatten Nu

Van de de Controle de Optische Schakelaar van het Desktopapparaat RS232 van de het Kanaal1xn Vezel Multi Optische Schakelaar

China Van de de Controle de Optische Schakelaar van het Desktopapparaat RS232 van de het Kanaal1xn Vezel Multi Optische Schakelaar leverancier

Grote Afbeelding :  Van de de Controle de Optische Schakelaar van het Desktopapparaat RS232 van de het Kanaal1xn Vezel Multi Optische Schakelaar

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: XYT-TECH
Certificering: ISO9001
Modelnummer: XYT-FSW1*N

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1
Prijs: negotiate
Verpakking Details: L320×W245×H110
Levering vermogen: 10000
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
WavelengthRang: 1260~1650 Werkende lengte: 1310/1490/1550/1625/1650
verlies terug: SM≥50、 MM≥30 Overspraak: ≥55
PDL: ≤0.05 WDL: ≤0.25
TDL: ≤0.25 Voeding: C 85-264V, 50/60Hz
Opslagtemperatuur: -40~+85 ng Temperatuur: -20~+70

 

Van de de Controle de Optische Schakelaar van het Desktopapparaat RS232 van het de Interface Multikanaal van Ethernet van de de Omleidingsvezel Optische Schakelaar

 

1×N is de Desktop optische schakelaar een soort het optische apparaat van de wegcontrole dat de functie van optische wegcontrole en schakelaar heeft. Het kan werkende optische wegschakelaar met knoop manueel kiezen en ook optische wegschakelaar controleren of in frequentie de optische schakelaar aftasten die met de haven van RS 232 en Ethernet-haven moet worden gecontroleerd.

 

Eigenschappen

Met beperkte verliezen

Hoge Betrouwbaarheid, Hoge Stabiliteit

LCD Vertoning

RS232 en Ethernet-Interface

GPIB, DB25-Gegevensinterface voor Desktopapparaat

 

Toepassing

Ringsnetwerk

Optische Netwerk auto-Monitor

Het testen van Vezel, Optische Component

Specificaties

Parameters   1×n-t
Golflengtewaaier dB 1 16 32 64
Type: 0,8 Maximum: 1.0 Type: 1.0 maximum: 1.2 Type: 1.4 maximum: 1.6 Type: 1.9 maximum: 2.2
Werkende Golflengte dB 532~980 1260~1650
Toevoegingsverlies dB 650/780/850/980 1310/1490/1550/1625
Terugkeerverlies dB SM≥50, MM≥30
Overspraak dB SM≥55, MM≥35
PDL dB ≤0.05
WDL dB ≤0.25
TDL dB ≤0.25
Herhaalbaarheid dB ≤±0.02
Leven tijden 107
Transmissiemacht mw ≤500
Schakelaartijd Mej. ≤10
Werkende Temperatuur °C -20~+70
Opslagtemperatuur °C -40~+85
Voeding V AC 85-264V, 50/60Hz
Afmetingen mm Desktop L320×W245×H110 (kanaal tot 32)

 

 

Het opdracht geven van tot Informatie

Kanaal Pakket Wijze Golflengte Vezeltype Schakelaar
1~128

1: 320×245×110mm

 

S: SM

M: MM.

85: 850nm

13: 1310nm

14: 1490nm

15: 1550nm

162: 1625nm

165: 1650nm

13/15:1310/1550nm

 

5:50/125

6:62.5/125

9: 9/125

 

Vriespunt: FC/PC

FA: FC/APC

SP: SC/PC

SA: SC/APC

STP: ST/PC

STA: ST/APC

L.P.: LC/PC

La: LC/APC

 

 

 

Van de de Controle de Optische Schakelaar van het Desktopapparaat RS232 van de het Kanaal1xn Vezel Multi Optische Schakelaar

 

 

Contactgegevens
Shenzhen Sharetop Technology Co., Ltd.

Contactpersoon: Derec Peng

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)