Thuis Productenoptische schakelaar

Omschakelingstijd minder 10s 1270-1610nm 128 Kanalen mutli-kanaal Optische Schakelaar

Certificaat
Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
De zeer bestseller, product is zeer stabiel, en de verkoper is zeer professioneel. het is zeer comfortabel aan samenwerking met hen

—— Sebastian Kina

Goed ingepakt pakket, de beschrijving van productgelijken. De zeer aandachtige verkoopster lost alle twijfels op, adviseer ik het hoogst.

—— Jose Garcia

Samenwerking op lange termijn drie jaar, betrouwbare partners

—— Sperma Smirnov

SUPER SATISFEITO

—— Janine Zapata

Hoogst geadviseerde WDM en Optische Schakelaar

—— Andrey Kadatskiy

Ik ben online Chatten Nu

Omschakelingstijd minder 10s 1270-1610nm 128 Kanalen mutli-kanaal Optische Schakelaar

China Omschakelingstijd minder 10s 1270-1610nm 128 Kanalen mutli-kanaal Optische Schakelaar leverancier
Omschakelingstijd minder 10s 1270-1610nm 128 Kanalen mutli-kanaal Optische Schakelaar leverancier Omschakelingstijd minder 10s 1270-1610nm 128 Kanalen mutli-kanaal Optische Schakelaar leverancier

Grote Afbeelding :  Omschakelingstijd minder 10s 1270-1610nm 128 Kanalen mutli-kanaal Optische Schakelaar

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: XYT-TECH
Certificering: ISO9001
Modelnummer: XYT-FSW1*16

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1
Prijs: negotiate
Verpakking Details: L320×W245×H110
Levering vermogen: 10000
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
WavelengthRang: 1260~1650 Werkende lengte: 1310/1490/1550/1625/1650
verlies terug: SM≥50 Overspraak: ≥55
WDL: ≤0.25 TDL: ≤0.25
Voeding: C 85-264V, 50/60Hz Opslagtemperatuur: -40~+85
ng Temperatuur: -20~+70

Omschakelingstijd minder 10s 1270-1610nm 128 Kanalen mutli-kanaal Optische Schakelaar

 

1×N de optische schakelaar is een soort apparaat, met de capaciteit van optische routeschakelaar. In optisch vezeltransmissiesysteem, wordt het gebruikt voor het optische route controleren, LAN, lichtbron/detector die, en de verandering van Ethernet enz. veranderen beschermen. In optische vezelproefsysteem, wordt het gebruikt voor optische vezel en van het optische vezelapparaat het testen, netwerk het testen, het openlucht optische kabel testen en optische vezel het ontdekken.

 

Eigenschappen

Meer dan 128Channels

Betrouwbaarheid met beperkte verliezen en Hoge

Parallelle Interface (TTL)

Gemodulariseerd Ontwerp

Epoxy-vrij op Optische Weg

 

Toepassing

Ringsnetwerk

Verre Controle in Optisch Netwerk

Het testen van Vezel, Optische Component

 

Specificaties

Parameters   1×N
Toevoegingsverlies dB 1 16 32 64
Type: 0,6 Maximum: 0,8 Type: 0,8 Maximum: 1.0 Type: 1.2 maximum: 1.5 Type: 1.7 maximum: 2.0
Golflengtewaaier NM 532~980 (MM.) 532~980 (SM) 1260~1620 (MM.) 1260~1620 (SM)
Werkende Golflengte NM 650/780/850/980 650/780/850/980 1310/1490/1550/1625 1310/1490/1550/1625
Terugkeerverlies dB SM≥50, MM≥30
Overspraak dB SM≥55, MM≥35
PDL dB ≤0.05

WDL

dB

dB ≤0.25
TDL dB ≤0.25
Herhaalbaarheid dB ≤±0.02
Leven tijden 107
Transmissiemacht mw mw ≤500
Schakelaartijd Mej. ≤10
Werkende Temperatuur °C -20~+70
Opslagtemperatuur °C -40~+85
Voeding V +5 of 12
Afmeting mm 1 4 12
16 32 88≤N≤128 (184×220×66)

 

Het opdracht geven van tot Informatie

Kanaal Wijze Golflengte Voltagetype Vezeltype Vezeldiameter Vezellengte Schakelaar
1~128 S: SM M: MM.

85: 850nm

13: 1310nm

14: 1490nm

15: 1550nm

162: 1625nm

165: 1650nm

13/15:1310/1550nm

 

3: 5V

5: 12V

5:50/125

6:62.5/125

9: 9/125

 

25:250um

90:900um

20:2.0mm

30:3.0mm

 

05:0.5m

10:1.0m

15:1.5m

 

OO: Niets

Vriespunt: FC/PC

FA: FC/APC

SP: SC/PC

SA: SC/APC

SP: ST/PC

SA: ST/APC

L.P.: LC/PC

La: LC/APC

 

 

 


Omschakelingstijd minder 10s 1270-1610nm 128 Kanalen mutli-kanaal Optische Schakelaar

Omschakelingstijd minder 10s 1270-1610nm 128 Kanalen mutli-kanaal Optische Schakelaar

Contactgegevens
Shenzhen Sharetop Technology Co., Ltd.

Contactpersoon: Derec Peng

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)