Thuis ProductenSFP de Module van de Zendontvanger

De Zendontvangermodule Bidi 160KM van SFP van de Zyxelschakelaar met de Simplexinterface van Sc/van LC

Certificaat
Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
De zeer bestseller, product is zeer stabiel, en de verkoper is zeer professioneel. het is zeer comfortabel aan samenwerking met hen

—— Sebastian Kina

Goed ingepakt pakket, de beschrijving van productgelijken. De zeer aandachtige verkoopster lost alle twijfels op, adviseer ik het hoogst.

—— Jose Garcia

Samenwerking op lange termijn drie jaar, betrouwbare partners

—— Sperma Smirnov

SUPER SATISFEITO

—— Janine Zapata

Hoogst geadviseerde WDM en Optische Schakelaar

—— Andrey Kadatskiy

Ik ben online Chatten Nu

De Zendontvangermodule Bidi 160KM van SFP van de Zyxelschakelaar met de Simplexinterface van Sc/van LC

China De Zendontvangermodule Bidi 160KM van SFP van de Zyxelschakelaar met de Simplexinterface van Sc/van LC leverancier
De Zendontvangermodule Bidi 160KM van SFP van de Zyxelschakelaar met de Simplexinterface van Sc/van LC leverancier De Zendontvangermodule Bidi 160KM van SFP van de Zyxelschakelaar met de Simplexinterface van Sc/van LC leverancier

Grote Afbeelding :  De Zendontvangermodule Bidi 160KM van SFP van de Zyxelschakelaar met de Simplexinterface van Sc/van LC

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: XYT-TECH
Certificering: ISO9001,ISO14001
Modelnummer: XYT-SFP-BIDI-160km

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: negotiate
Verpakking Details: karton
Levertijd: 5-8 werkdagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 5000PCS/maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Vormtype: SFP Maximum Datasnelheid: 622Mb/s
golflengte: 1490nm/1550nm Maximum Kabelafstand: 160KM
Interface: SC/LC simplex optische componenten: Vriespunt-Diode
Kabeltype: SMF Txmacht: 0 ~ 5dBm
Ontvangersgevoeligheid: < -36Bm=""> Toepassing: Huawei, Cisco, H3C-schakelaars

De Zendontvangermodule Bidi van SFP van de Zyxelschakelaar Compatibele Mini 160km Sfp Module

 

SFP BIDI-622M-1490/1550nm-160km-LC-DDM

Van SFP BIDI DDM 622M 1490/1550nm (1550/1490nm) 160KM de Zendontvanger

 

 

PRODUCTOMSCHRIJVING

Van de de Vormfactor van SFP BIDI-622M-1490/1550nm-160km-LC-DDM zijn de Kleine zendontvangers van (SFP) Pluggable compatibel met de Kleine Pluggable het multi-Sourcingsovereenkomst (MSA) van de Vormfactor, bestaat de zendontvanger uit vijf secties: de LD-bestuurder, de het beperken versterker, de digitale kenmerkende monitor, de DFB-laser en de APD-ontvanger. De modulegegevens - sluit met 160KM in enige de wijzevezel van 9/125um aan.

 

De optische output kan door een TTL-logica worden onbruikbaar gemaakt de input op hoog niveau van Tx onbruikbaar maakt, en het systeem kan ook de module via I2C onbruikbaar maken. De Txfout wordt verstrekt om op die degradatie van de laser te wijzen. Het verlies van de output van signaal(los) wordt verstrekt om op het verlies van een input optisch signaal van ontvanger of op de verbindingsstatus met partner te wijzen. Het systeem kan de LOS (of Verbindings) /Disable/Fault informatie via I2C-registertoegang ook worden.

 

 

PRODUCTeigenschappen

  • Tot 622Mb/s-gegevens - verbindingen
  • DFB-laserzender en APD-ontvanger
  • Tot 160km op 9/125µm SMF
  • Heet-pluggable SFP-voetafdruk
  • Het type van BIDI LC/UPC pluggable optische interface
  • Lage machtsdissipatie
  • Metaalbijlage, voor lagere EMI
  • Volgzaam en loodvrije ROHS
  • Enige +3.3V-voeding
  • Steun Digitale Kenmerkende Controleinterface
  • Volgzaam met sff-8472
  • Geval werkende temperatuur:

          Commercieel: 0°C aan +70°C

          Uitgebreid: -10°C aan +80°C

          Industrieel: -40°C aan +85°C

TOEPASSINGEN

  • Schakelaar om Interface te schakelen
  • Snelle Ethernet
  • Geschakelde Backplane Toepassingen
  • Router/Serverinterface
  • Andere Optische Verbindingen

Specificatie van Zender

Parameter Symbool Min. Type. Max. Eenheid Nota
Gemiddelde Outputmacht STEENBOLK 1   6 dBm Nota (1)
Uitstervenverhouding ER 8.2     dB  
Centrumgolflengte λC 1450 1490 1530 NM  
1500 1550 1570  
De zijverhouding van de Wijzeafschaffing SMSR 30     dB

 

DFB-Laser

 

Spectrumbandbreedte (- 20dB) σ     1 NM
Zender VAN Outputmacht POff     -45 dBm  
De differentiële Impedantie van de Lijninput RIN 90 100 110 Ohm  
Het Masker van het outputoog

Volgzaam met G.957

(klasse 1 laserveiligheid)

  Nota (2)

 

Nota (1): Maatregel bij 2^23-1 patroon van NRZ PRBS

Nota (2): Het maskerdefinitie van het zenderoog

 

 

Specificatie van Ontvanger

Parameter Symbool Min. Type. Max. Eenheid Nota
Input Optische Golflengte λIN 1530 1550 1570 NM  
1450 1490 1530  
Ontvangersgevoeligheid SPELD     -33 dBm Nota (1)
De Macht van de inputverzadiging (Overbelasting) PSAT -10     dBm  
Los van Signaal beweert PA -45     dBm  
Los van Signaal DE-beweert PD     -34 dBm Nota (2)
LOS Hysterese Pa-PD 0,5 2 6 dB  

 

Nota (1): Gemeten met Lichtbron 1550nm (1490nm), ER=8.2dB; BER =<10>

Nota (2): Wanneer DE-beweerd LOS, de output van RX data+/- signaaloutput is.

De Zendontvangermodule Bidi 160KM van SFP van de Zyxelschakelaar met de Simplexinterface van Sc/van LCDe Zendontvangermodule Bidi 160KM van SFP van de Zyxelschakelaar met de Simplexinterface van Sc/van LC

Contactgegevens
Shenzhen Sharetop Technology Co., Ltd.

Contactpersoon: Bella Fang

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)