Thuis ProductenSFP de Module van de Zendontvanger

van de de Zendontvangermodule XYT van 10G 1310NM SFP Technologie SFP LR 10KM/20KM Vezel Optische Module

Certificaat
Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
De zeer bestseller, product is zeer stabiel, en de verkoper is zeer professioneel. het is zeer comfortabel aan samenwerking met hen

—— Sebastian Kina

Goed ingepakt pakket, de beschrijving van productgelijken. De zeer aandachtige verkoopster lost alle twijfels op, adviseer ik het hoogst.

—— Jose Garcia

Samenwerking op lange termijn drie jaar, betrouwbare partners

—— Sperma Smirnov

SUPER SATISFEITO

—— Janine Zapata

Hoogst geadviseerde WDM en Optische Schakelaar

—— Andrey Kadatskiy

Ik ben online Chatten Nu

van de de Zendontvangermodule XYT van 10G 1310NM SFP Technologie SFP LR 10KM/20KM Vezel Optische Module

China van de de Zendontvangermodule XYT van 10G 1310NM SFP Technologie SFP LR 10KM/20KM Vezel Optische Module leverancier
van de de Zendontvangermodule XYT van 10G 1310NM SFP Technologie SFP LR 10KM/20KM Vezel Optische Module leverancier van de de Zendontvangermodule XYT van 10G 1310NM SFP Technologie SFP LR 10KM/20KM Vezel Optische Module leverancier

Grote Afbeelding :  van de de Zendontvangermodule XYT van 10G 1310NM SFP Technologie SFP LR 10KM/20KM Vezel Optische Module

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: XYT-TECH
Certificering: ISO9001,ISO14001
Modelnummer: Xyt-SFP+LR

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: karton
Levertijd: 4 dagen
Betalingscondities: L / C, T / T, Western Union
Levering vermogen: 4000pcs/month
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: de Zendontvanger van 10G 1310nm SFP Afstand: 10KM
Tarief: 10 G Connector: LC
DDM: met DDM

van de de Zendontvangermodule van 10G 1310nm SFP XYT-Technologie SFP LR 10km 20km Vezel Optische Module

 

SFP+ 10G-1310nm-SM-10km-DDM

de Zendontvanger van 10Gb/s 1310nm SFP+ 10km

 

De zendontvangers 10G-1310nm-SM-10km-DDM van SFP+ steunen het periodieke communicatie protocol met 2 draden zoals die in SFP+ MSA wordt bepaald.

Standaard periodieke identiteitskaart van SFP verleent toegang tot identificatieinformatie die de mogelijkheden van de zendontvanger, de standaardinterfaces, de fabrikant, en andere informatie beschrijft.

 

Bovendien, SFP+-verstrekken de zendontvangers een unieke verbeterde digitale kenmerkende controleinterface, die toegang in real time tot apparaten werkende parameters zoals zendontvangertemperatuur verleent, laser bias stroom, optische macht, het ontvangen optische macht en voltage van de zendontvangerlevering overbracht. Het bepaalt ook een verfijnd systeem van alarm en waarschuwingsvlaggen, dat eindgebruikers alarmeren wanneer de bijzondere werkende parameters buiten een fabrieks vastgestelde normale waaier zijn.

 

SFP MSA bepaalt een 256 bytegeheugentoewijzing in EEPROM die over een periodieke interface met 2 draden op het adres met 8 bits 1010000X toegankelijk is (A0h). De digitale kenmerkende controleinterface maakt gebruik van het adres met 8 bits 1010001X (A2h), zodat blijft de oorspronkelijk bepaalde periodieke identiteitskaart-geheugentoewijzing onveranderd.

 

Het werken en de diagnostiekinformatie worden gecontroleerd en door een Digitaal Controlemechanisme (DDTC) van de Diagnostiekzendontvanger binnen de zendontvanger gemeld, die door een periodieke interface met 2 draden wordt betreden. Wanneer het periodieke protocol wordt geactiveerd, wordt het periodieke kloksignaal (SCL, Mod. Def 1) geproduceerd door de gastheer. De positieve gegevens van randklokken in de SFP-zendontvanger in die segmenten van E2PROM die niet schrijven-beschermd zijn. De negatieve gegevens van randklokken van de SFP-zendontvanger. Het periodieke gegevenssignaal (SDA, Mod. Def 2) is tweerichtings voor periodieke gegevensoverdracht. De gastheer gebruikt SDA samen met SCL om het begin en het eind van periodieke protocolactivering te merken. Het geheugen wordt georganiseerd als reeks gegevenswoorden met 8 bits die individueel of opeenvolgend kunnen worden gericht.


 
 

PRODUCTeigenschappen

  • Tot 11.1Gbps-Gegevens - verbindingen
  • Tot 10km transmissie op SMF
  • DFB-Laser en SPELDontvanger
  • Metaalbijlage, voor lagere EMI
  • interface met 2 draden met geïntegreerde Digitale Kenmerkende controle
  • Heet-pluggable SFP+-voetafdruk
  • Specificaties volgzaam met SFF 8472
  • Volgzaam met SFP+ MSA met LC-schakelaar
  • Enige 3.3V-voeding
  • Waaier van de geval de werkende temperatuur: 0°C aan 70°C
  • Machtsdissipatie < 1="">

TOEPASSINGEN

  • 10GBASE-LR/LW & 10G Ethernet

NORM

  • Volgzaam aan sff-8431
  • Volgzaam aan SFF 8472
  • Volgzame RoHS.
Zender            
Input differentiële impedantie Rin   100   Ω 1
Kies gebeëindigde gegevensinvoerschommeling uit Vin, pp 180   700 mV  
Breng onbruikbaar maken Voltage over VD Vcc-1,3   Vcc V  
Breng toelaten Voltage over VEN V   Vee+ 0,8 V 2
Breng onbruikbaar maken beweren Tijd over       10 ons  
Ontvanger            
De differentiële schommeling van de gegevensoutput Vout, pp 300   850 mV 3
De stijgingstijd van de gegevensoutput RT 28     ps 4
De dalingstijd van de gegevensoutput tf 28     ps 4
LOS Fout VLOS-fout Vcc-1,3   VccHOST V 5
Normaal LOS VLOS-norm V   Vee+0.8 V 5
Voedingverwerping PSR 100     mVpp 6
 

Nota's:

 

 

van de de Zendontvangermodule XYT van 10G 1310NM SFP Technologie SFP LR 10KM/20KM Vezel Optische Module 
van de de Zendontvangermodule XYT van 10G 1310NM SFP Technologie SFP LR 10KM/20KM Vezel Optische Modulevan de de Zendontvangermodule XYT van 10G 1310NM SFP Technologie SFP LR 10KM/20KM Vezel Optische Module

Contactgegevens
Shenzhen Sharetop Technology Co., Ltd.

Contactpersoon: Bella Fang

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)