Thuis ProductenOEO-Convertor

4 kanaaloeo Convertor Optisch aan de Optische SFP aan SFP Convertor van de Moduledwdm Transponder

Certificaat
Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
De zeer bestseller, product is zeer stabiel, en de verkoper is zeer professioneel. het is zeer comfortabel aan samenwerking met hen

—— Sebastian Kina

Goed ingepakt pakket, de beschrijving van productgelijken. De zeer aandachtige verkoopster lost alle twijfels op, adviseer ik het hoogst.

—— Jose Garcia

Samenwerking op lange termijn drie jaar, betrouwbare partners

—— Sperma Smirnov

SUPER SATISFEITO

—— Janine Zapata

Hoogst geadviseerde WDM en Optische Schakelaar

—— Andrey Kadatskiy

Ik ben online Chatten Nu

4 kanaaloeo Convertor Optisch aan de Optische SFP aan SFP Convertor van de Moduledwdm Transponder

China 4 kanaaloeo Convertor Optisch aan de Optische SFP aan SFP Convertor van de Moduledwdm Transponder leverancier
4 kanaaloeo Convertor Optisch aan de Optische SFP aan SFP Convertor van de Moduledwdm Transponder leverancier 4 kanaaloeo Convertor Optisch aan de Optische SFP aan SFP Convertor van de Moduledwdm Transponder leverancier

Grote Afbeelding :  4 kanaaloeo Convertor Optisch aan de Optische SFP aan SFP Convertor van de Moduledwdm Transponder

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: XYT-TECH
Certificering: CE,ROHS
Modelnummer: Xyt-1600-OEO

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: Poam+Carton
Levertijd: 5-8 dagen
Levering vermogen: 500pcs/month
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Transmissiesnelheid: 125M~4.25G/10G/8.5G~11.7G Kanalen: kanaal 8 (4 paar)
Interface Type: SFP+ aan SFP+/SFP+ aan XFP/XFP aan XFP/SFP aan SFP Transmissieafstand: tot 80Km
Materiaalfunctie: 3R repeater Huisvesting: Interfacemodule
Voeding: Macht door XYT-1600 chassis wordt geleverd dat Bedrijfstemperatuur: -5°C~ +75°C (TFF)
Opslagtemperatuur: -10 ~ 70°C
Hoog licht:

dispersion compensation module

,

c band transponder

Maximum Steun 4 de SFP aan SFP Convertor OEO van de Kanaaldwdm Transponder Optisch aan Optische Convertormodule

 

Productomschrijving:

OEO-de interfacekaart is Sharetop-Technologieco., Ltd product, is het de golflengteconvertor van de vezel optische verbinding (optische signaalversterker). het principe is optisch-elektro-optisch, begint het optische signaal opnieuw, bereikt de optische signaalversterker en de convertor. de samenwerking met cwdm/dwdm kan bereikt WDM transmissiesysteem. Vooral geschikt voor 125M/155M/622M/1.25G/2.5G/4G SDH/SONET, Ethernet en andere optische telecommunicatiesystemen. Het verstrekt een snelle en goedkope transmissieoplossing voor de lijnen van de optische vezeltransmissie met tekort aan vezelmiddelen.

 

de interfacekaart van 2.5G OEO

4 kanaaloeo Convertor Optisch aan de Optische SFP aan SFP Convertor van de Moduledwdm Transponder

Eigenschappen:

Steun enige multi-mode omzetting, de optische Toepassingen van de machtsversterking enz.

Versterking van het steun de eenrichtingsrelais of tweerichtingsrelaisversterking

Steunen 4 de dienst tweerichtings of 8 de dienst eenrichtings125mbit/s ~ 2.67Gbit/s lossen in ieder geval versterking af

Steunnmu functie, steun Telnet, Web en SNMP-beheerswijze

Steuneolp functie door netwerkbeheermontages (optische lijnbescherming).

De steuncdr functie, kan de output, DDM-signaal controle optimaliseren, sloot geen signaal de functie af.

De steunsoftware sluit de haven.

 

van 2.5G OEO (SFP+) de interfacekaart

 

Technische Parameters:

systeemparameter Transmissietarief: 155Mbps~2.5Gbps
Transmissieafstand [km] 2 40 80 120
Centrumgolflengte [NM] 850/1310 CWDM/DWDM CWDM/DWDM CWDM/DWDM
SMSR [dB] - 30 30 30
outputmacht [dBm] -3~-10 -5~0 0~5 0~5
Uitstervenverhouding [dB] 8.2 8.2 8.2 8.2
Ontvang laser SPELD SPELD APD APD
Minilading [dBm] -3 0 -9 -9
Ontvang gevoeligheid [dBm] -18 -22 -26 -32
Optische Wegsanctie [dB] 1 1 1 2
Maximaal rendementverlies [dB] -27 -27 -27 -27
 

 

van 10G OEO (SFP+) de interfacekaart

 

Technische Parameters:

Systeemparameter Moduletype: 10Gbps (SFP+)
Transmissieafstand [km] 2 10 40 80
Centrumgolflengte [NM] 850/1310 1290~1330 CWDM/DWDM CWDM/DWDM
Maximum spectrale bandbreedte [NM] 1 1 1 1
SMSR [dB] - 30 30 30
outputmacht [dBm] -7 ~ -1 -6 ~ -1 -1 ~ 2 0 ~ 4
Uitstervenverhouding [dB] > 3 > 6 > 8.2 > 9
Ontvang laser SPELD SPELD SPELD APD
Minilading [dBm] -3 0 -9 -9
Ontvang gevoeligheid [dBm] < -10=""> < -14=""> < -16=""> <-24>
Maximum verspreidingstoelage [ps/nm] n.a. 35 800 1600
Optische Wegsanctie [dB] 1 1 1 2
Maximaal rendementverlies [dB] -27 -27 -27 -27
 

 

Contactgegevens
Shenzhen Sharetop Technology Co., Ltd.

Contactpersoon: Bella Fang

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)