Thuis ProductenCWDM Mux demultiplex

3 havencwdm Filter 1270nm - 1610nm met LC-de Vezellengte 1m van Sc FC Connetor

Certificaat
Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
De zeer bestseller, product is zeer stabiel, en de verkoper is zeer professioneel. het is zeer comfortabel aan samenwerking met hen

—— Sebastian Kina

Goed ingepakt pakket, de beschrijving van productgelijken. De zeer aandachtige verkoopster lost alle twijfels op, adviseer ik het hoogst.

—— Jose Garcia

Samenwerking op lange termijn drie jaar, betrouwbare partners

—— Sperma Smirnov

SUPER SATISFEITO

—— Janine Zapata

Hoogst geadviseerde WDM en Optische Schakelaar

—— Andrey Kadatskiy

Ik ben online Chatten Nu

3 havencwdm Filter 1270nm - 1610nm met LC-de Vezellengte 1m van Sc FC Connetor

China 3 havencwdm Filter 1270nm - 1610nm met LC-de Vezellengte 1m van Sc FC Connetor leverancier
3 havencwdm Filter 1270nm - 1610nm met LC-de Vezellengte 1m van Sc FC Connetor leverancier 3 havencwdm Filter 1270nm - 1610nm met LC-de Vezellengte 1m van Sc FC Connetor leverancier 3 havencwdm Filter 1270nm - 1610nm met LC-de Vezellengte 1m van Sc FC Connetor leverancier

Grote Afbeelding :  3 havencwdm Filter 1270nm - 1610nm met LC-de Vezellengte 1m van Sc FC Connetor

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: XYT-TECH
Certificering: ISO9001,ISO14001
Modelnummer: XYT-CWDM-filter

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: karton
Levertijd: 5 dagen
Betalingscondities: L / C, T / T, Western Union
Levering vermogen: 20000pcs/month
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: CWDM-Filter golflengte: 1270~1610/1271 tot 1611
Type vezel: SMF-28e of andere customted De bandrimpeling van bezinningsbandreflection: ≤0.20db
Toevoegingsverlies (dB): ≤0.6db Oorsprong: China

filter 3 van 1270nm-1610nm CWDM haven met LC-de Vezellengte 1m van Sc FC Connetor

 

Productomschrijving

Van de de Golflengteafdeling van SHARETOP de Ruwe apparaten van de Multiplextelegraaf(cwdm) tonen prestaties met beperkte verliezen aan en betrouwbare. Het kan niet alleen efficiency verhogen, maar ook kosten drukken

Deze apparaten tonen brede passband en hoge isolatie, die tot hen maken ideaal voor verrichting met goedkope, ongekoelde lasers. Zij zijn lage kostenproducten voor de markten van CATV en metro/toegangs. Gemakkelijk klantgericht, kan CWDM van SHARETOP van een standaardlijst van verpakking en schakelaar opties worden gevormd.

 

Eigenschappen

Laag toevoegingsverlies

Hoge kanaalisolatie

Laag polarisatie afhankelijk verlies

Uitzonderlijke betrouwbaarheid en stabiliteit

 

Toepassingen

Toegangsnetwerken

Metro WDM Systemen

Ondernemingsnetwerken

 

Specificaties

Punt Eenheid Parameters
Kanaalcentra (ITU of ITU+1) NM 1270~1610/1271 tot 1611
Passband NM ≥+/-7.5
Kanaal het Uit elkaar plaatsen NM 20
Het verlies van de transmissietoevoeging dB ≤0.60
De rimpeling van de bezinningsband dB ≤0.20
Het verlies van de bezinningstoevoeging dB ≤0.40
Transmissieisolatie adj kanaal dB ≥30
kanaal niet-adj dB ≥45
Bezinningsisolatie dB ≥14
Polarisatie afhankelijk verlies dB ≤0.1
De verspreiding van de polarisatiewijze ps ≤0.2
Thermische Stabiliteit dB/℃ ≤0.005
Gerichtheid dB ≥50
Terugkeerverlies dB ≥45
Optische macht behandeling mw ≤500
Treklading N ≥5
Werkende temperatuurwaaier 0C -5 tot 70
De waaier van de opslagtemperatuur 0C -40 tot +85
Vezeltype   SMF-28e of andere customted
Pakketdimensie mm 5.5 x 34 (L34 voor de naakte vezel van 250um)
mm 5.5 x 39 (L39 voor de Losse buis van 900um)
 

1.All de specificaties zijn gebaseerd, en gewaarborgd op de apparaten zonder schakelaars over golflengte, polarisatie en temperatuur.

2.PMD en de chromatische verspreidingswaarden zijn met opzet gewaarborgd.

3.Specifications zijn zonder voorafgaande kennisgeving voor wijzigingen vatbaar

3 havencwdm Filter 1270nm - 1610nm met LC-de Vezellengte 1m van Sc FC Connetor

3 havencwdm Filter 1270nm - 1610nm met LC-de Vezellengte 1m van Sc FC Connetor

 

Het opdracht geven van tot informatie (cwdmd-27-1-0)

Product Golflengte Vezeltype Vezellengte Schakelaar
CWDM-apparaat

27=1270nm

49=1490nm

......

61=1610nm

1=Bare vezel
2=900um

3=3.0mm

1=1m

2=2m

0=None
1=FC/APC

2=FC/PC
3=SC/APC
4=SC/PC
5=LC

 

 

Contactgegevens
Shenzhen Sharetop Technology Co., Ltd.

Contactpersoon: Bella Fang

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)