Thuis ProductenCWDM Mux demultiplex

Insteektype Modulaire 8ch 10ch CWDM MUX DEMUX dat voor Expand het Type van Voorzien van een netwerkfilter wordt gebruikt

Certificaat
Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
De zeer bestseller, product is zeer stabiel, en de verkoper is zeer professioneel. het is zeer comfortabel aan samenwerking met hen

—— Sebastian Kina

Goed ingepakt pakket, de beschrijving van productgelijken. De zeer aandachtige verkoopster lost alle twijfels op, adviseer ik het hoogst.

—— Jose Garcia

Samenwerking op lange termijn drie jaar, betrouwbare partners

—— Sperma Smirnov

SUPER SATISFEITO

—— Janine Zapata

Hoogst geadviseerde WDM en Optische Schakelaar

—— Andrey Kadatskiy

Ik ben online Chatten Nu

Insteektype Modulaire 8ch 10ch CWDM MUX DEMUX dat voor Expand het Type van Voorzien van een netwerkfilter wordt gebruikt

China Insteektype Modulaire 8ch 10ch CWDM MUX DEMUX dat voor Expand het Type van Voorzien van een netwerkfilter wordt gebruikt leverancier
Insteektype Modulaire 8ch 10ch CWDM MUX DEMUX dat voor Expand het Type van Voorzien van een netwerkfilter wordt gebruikt leverancier Insteektype Modulaire 8ch 10ch CWDM MUX DEMUX dat voor Expand het Type van Voorzien van een netwerkfilter wordt gebruikt leverancier

Grote Afbeelding :  Insteektype Modulaire 8ch 10ch CWDM MUX DEMUX dat voor Expand het Type van Voorzien van een netwerkfilter wordt gebruikt

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: XYT-TECH
Certificering: ISO9001,ISO14001
Modelnummer: Xyt-cwdm-04-01

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1 stk
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: Karton box/2pcs
Levertijd: 5 dagen
Betalingscondities: L / C, T / T, Western Union
Levering vermogen: 20000 stuks per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: CWDM Mux demultiplex vezel: enige vezel/dubbele vezel
Kanalen: 4ch /8ch/16 CH of aangepast Type: ABS Doosmodule
Connector: LC/SC/FC Toepassing: cwdm netwerk

Insteektype Modulaire 8ch 10ch CWDM MUX DEMUX dat voor Expand het Type van Voorzien van een netwerkfilter wordt gebruikt

 

 

Productomschrijving

Van de de Golflengteafdeling van SHARETOP de Ruwe apparaten van de Multiplextelegraaf(cwdm) tonen prestaties met beperkte verliezen aan en betrouwbare. Het kan niet alleen efficiency verhogen, maar ook kosten drukken

Deze apparaten tonen brede passband en hoge isolatie, die tot hen maken ideaal voor verrichting met goedkope, ongekoelde lasers. Zij zijn lage kostenproducten voor de markten van CATV en metro/toegangs. Gemakkelijk klantgericht, kan CWDM van SHARETOP van een standaardlijst van verpakking en schakelaar opties worden gevormd.

 

Eigenschappen

Laag toevoegingsverlies

Hoge kanaalisolatie

Laag polarisatie afhankelijk verlies

Uitzonderlijke betrouwbaarheid en stabiliteit

 

Toepassingen

Toegangsnetwerken

Metro WDM Systemen

Ondernemingsnetwerken

 

Specificatie

Parameter 4 kanaal
Mux Demux
Kanaalgolflengte (NM) 1270~1610
De Nauwkeurigheid van de centrumgolflengte (NM) ±0.5
Kanaal het Uit elkaar plaatsen (NM) 20
Kanaalpassband (@-0.5dB-bandbreedte (NM) >13
Toevoegingsverlies (dB) ≤1.6
Kanaaluniformiteit (dB) ≤0.6
Kanaalrimpeling (dB) 0,3
Isolatie (dB) Aangrenzend N/A >30
Niet aangrenzend N/A >40
Inertion de Gevoeligheid van de Verliestemperatuur (dB/℃) <0>
Golflengtetemperatuur het Verschuiven (nm/℃) <0>
Polarisatie Afhankelijk Verlies (dB) <0>
De Verspreiding van de polarisatiewijze <0>
Gerichtheid (dB) >50
Terugkeerverlies (dB) >45
Maximummacht Behandeling (mw) 300
Opteratingstemperatuur (℃) -5~+75
Opslagtemperatuur (℃) -40~85
Pakketdimensie (mm) L100 x W80 x H10 (2CH-8CH)
L142 x W102 x H14.5 (9CH-18CH)

Alle specificaties zijn gebaseerd, en gewaarborgd op de apparaten zonder schakelaars over golflengte, polarisatie en temperatuur.

 

Het opdracht geven van tot informatie

Product Aantal Kanalen Configuratie golflengte Vezeltype Vezellengte Schakelaar
CWDM

04=4 kanaal

08=8 kanaal

16=16 kanaal

18=18 kanaal

N=N kanaal

M=Mux

D=Demux

O=MUX&

DEMUX

27=1270nm

47=1470nm

49=1490nm

......

61=1610nm

SS=special

1=Bare vezel

2=0.9mm

3=2mm

4=3mm Kabel

1=1m

2=2m

S=Specify

0=None

1=FC/APC

2=FC/PC

3=SC/APC

4=SC/PC

5=LC

Insteektype Modulaire 8ch 10ch CWDM MUX DEMUX dat voor Expand het Type van Voorzien van een netwerkfilter wordt gebruiktInsteektype Modulaire 8ch 10ch CWDM MUX DEMUX dat voor Expand het Type van Voorzien van een netwerkfilter wordt gebruikt

 

FAQ

1. Kan ik een steekproeforde hebben? Wat is uw MOQ?

Ja, stemmen in wij steekproef met orde om kwaliteit te testen en te controleren. Wij hebben geen MOQ, is 1 steekproef beschikbaar.


2. Wat is de levertijd?
Voor gebruikelijke producten, houden wij voorraad, konden ongeveer 3 dagen na ontvangen betaling verschepen. Voor grote hoeveelheid en speciale producten, te controleren gelieve levertijd met onze vertegenwoordiger.


3. Hoe verscheept u de goederen en hoe lang duurt het aankomt?
Wij verschepen gewoonlijk door DHL, UPS, Fedex of TNT. Het vergt gewoonlijk 3-5 dagen om aan te komen.


4. Watisuwbetalingstermijnen?
Gewoonlijk, hebben wij vooruitbetaling door T/T, het Westenunie of Paypal nodig.

Kon L/C ook steunen, Kredietvoorwaarden.

 

5. Watuwgarantietijdis
Wij beloven 3 jaar garantie voor alle producten die van ons worden verscheept.


6. Konikdeterugkerenproductenalsereenkwaliteitsprobleemis?
Ja, als er een kwaliteitsprobleem is gebeur, konden wij vrije uitwisseling goedkeuren.

 

7. Konikonseigenembleemenetiketgebruiken?

Ja, konden wij de OEM dienst verlenen en de producten maken met uw eigen etiket.

 
 

Contactgegevens
Shenzhen Sharetop Technology Co., Ltd.

Contactpersoon: Bella Fang

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)