Thuis ProductenDWDM-Transponder

8 kanaaldwdm Transponder, het Actieve Type CWDM MUX DEMUX van Rekservers

Certificaat
Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
De zeer bestseller, product is zeer stabiel, en de verkoper is zeer professioneel. het is zeer comfortabel aan samenwerking met hen

—— Sebastian Kina

Goed ingepakt pakket, de beschrijving van productgelijken. De zeer aandachtige verkoopster lost alle twijfels op, adviseer ik het hoogst.

—— Jose Garcia

Samenwerking op lange termijn drie jaar, betrouwbare partners

—— Sperma Smirnov

SUPER SATISFEITO

—— Janine Zapata

Hoogst geadviseerde WDM en Optische Schakelaar

—— Andrey Kadatskiy

Ik ben online Chatten Nu

8 kanaaldwdm Transponder, het Actieve Type CWDM MUX DEMUX van Rekservers

China 8 kanaaldwdm Transponder, het Actieve Type CWDM MUX DEMUX van Rekservers leverancier
8 kanaaldwdm Transponder, het Actieve Type CWDM MUX DEMUX van Rekservers leverancier 8 kanaaldwdm Transponder, het Actieve Type CWDM MUX DEMUX van Rekservers leverancier 8 kanaaldwdm Transponder, het Actieve Type CWDM MUX DEMUX van Rekservers leverancier

Grote Afbeelding :  8 kanaaldwdm Transponder, het Actieve Type CWDM MUX DEMUX van Rekservers

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: XYT-TECH
Certificering: CE,ROHS
Modelnummer: Xyt-1600-ODM

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: Poam+Carton
Levertijd: 5-8 dagen
Levering vermogen: 500pcs/month
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Aantal Kanaal: 8CH DWDM ITU Net: C15-C62
Kanaal het uit elkaar plaatsen: 100GHz (0.8nm) Kanaalpassband: ±0.11nm
Connector: LC/SC/FC/ST, UPC/APC De speciale Dienst: Monitor/Expansion/1310nm-haven
-Technologie: TFF (4ch, 8ch) Huisvesting: Interfacemodule
Bedrijfstemperatuur: -5°C~ +75°C (TFF) Opslagtemperatuur: -40°C~+85°C
Hoog licht:

c band transponder

,

optical to electrical converter

Het actieve type CWDM DWDM van Rekservers mux demux omvat direct SFP aan SFP Convertor, het Tussenvoegsel van het Flardkoord

 

Productenbeschrijving
De Sharetoptechnologie lanceerde een geïntegreerd netwerkbeheerplatform dat algemeen beheer van het netwerkproducten van sharetop kan uitvoeren. Het is geschikt voor netwerkplaatsing van elke mogelijke omvang en kan aangewezen netwerkbeheeroplossingen voor netwerkexploitanten en ondernemingsgebruikers bouwen. de belangrijkste verrichting u beheer het door onze NMU-module kunt.  

 

ODM de simultaan overseinende/demultiplexing raad is de ruwe golflengte/de dichte die multiplextelegraaf van de golflengteafdeling door ons bedrijf wordt gelanceerd. Het wordt gebruikt voor het simultaan overseinen van en kanalen het demultiplexing van de van CWDM of DWDM-, die zeer de vezelmiddelen van klanten bewaren. Het kan de netwerkconfiguratie volgens klantenvereisten buigzaam veranderen. Het frequentieinterval is 100GHz de DWDM-vlotte verbetering van systeemsteunen aan 48 golven en het frequentieinterval is 50GHz. Het DWDM-systeem steunt vlotte verbetering aan 96 golven met hoger spectrumgebruik en bewaart bandbreedtemiddelen.

 

 

Eigenschappen:

l Steun CWDM/DWDM-systeem, CATV, PON, enz.

l Zuivere passieve componenten

l de aanpassing van de Steungolflengte

l de Steun bevordert het kanaal

l Laag toevoegingsverlies

l Hoge kanaalisolatie

l Hoge betrouwbaarheid en stabiliteit

l de Enige groefkaart steunt tot enige 18 of verdubbelt golf 8 (met inbegrip van de verbeteringshaven) van het gecombineerde passief van de golf sub-golf. Voor het dichtere systeem van de kanaalgolf (zoals golf 40 golf/48), moet u dubbele groefkaart gebruiken.

 

Parameters

 

Parameters CWDM MUX/DEMUX Specificatie Eenheid
Kanaalgolflengte HET KANAAL VAN CWDM 16/DWDM 20CH-40CH NM
Uitgebreide golflengte 1270-1260 behalve paskanaal NM
Kanaal het uit elkaar plaatsen 20 NM
Kanaalbandbreedte λc + /-6,5 (minimum) NM
Toevoegingsverlies ≤ 0.35N (n-Kanaal) dB
Kanaaluniformiteit 2 dB
Isolatie ≥30 dB
Polarisatie afhankelijk verlies < 0=""> dB
De verspreiding van de polarisatiewijze < 0=""> ps
Schakelaar LC  
 

 

Parameters DWDM MUX/DEMUX Specificatie Eenheid
Kanaalgolflengte DWDM-ITU kanaal NM
Uitgebreide golflengte Andere kanalen behalve paskanaal NM
Kanaal het uit elkaar plaatsen 0,8 NM
Kanaalbandbreedte λc +/- 0,1 (minimum) NM
Toevoegingsverlies ≤ 0,6 N (n-Kanaal) dB
Kanaaluniformiteit 2 dB
Isolatie ≥30 dB
Polarisatie afhankelijk verlies < 0=""> dB
De verspreiding van de polarisatiewijze < 0=""> ps
Schakelaar LC  

Het opdracht geven van tot Informatie:

Type Transmissietechnologie Aantal kanaal Het type van WDM interface Het type van Gemeenschappelijke interface Het type van Verbeteringsinterface
C: CWDM 1.Dual bidirectionele vezel 1.1 kanaal 1: LC/UPC 1: LC/UPC 1: LC/UPC
D: DWDM 2.Single vezel tweerichtings 2.2 kanaal 2: LC/APC 2: LC/APC 2: LC/APC
  3.Single vezel eenrichtings 3.4 kanaal 3.SC/UPC 3.SC/UPC 3.SC/UPC
    4.16channel 4.SC/APC 4.SC/APC 4.SC/APC

 

Nota: 1. Het huidige interfacetype steunt slechts LC/UPC of LC/APC

 

8 kanaaldwdm Transponder, het Actieve Type CWDM MUX DEMUX van Rekservers

8 kanaaldwdm Transponder, het Actieve Type CWDM MUX DEMUX van Rekservers8 kanaaldwdm Transponder, het Actieve Type CWDM MUX DEMUX van Rekservers8 kanaaldwdm Transponder, het Actieve Type CWDM MUX DEMUX van Rekservers8 kanaaldwdm Transponder, het Actieve Type CWDM MUX DEMUX van Rekservers

Contactgegevens
Shenzhen Sharetop Technology Co., Ltd.

Contactpersoon: Bella Fang

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)