Thuis ProductenOEO-Convertor

100/1000M Rj45 Optische Vezelmedia Interface 20KM van Convertor single-mode Sc Afstand

Certificaat
Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
De zeer bestseller, product is zeer stabiel, en de verkoper is zeer professioneel. het is zeer comfortabel aan samenwerking met hen

—— Sebastian Kina

Goed ingepakt pakket, de beschrijving van productgelijken. De zeer aandachtige verkoopster lost alle twijfels op, adviseer ik het hoogst.

—— Jose Garcia

Samenwerking op lange termijn drie jaar, betrouwbare partners

—— Sperma Smirnov

SUPER SATISFEITO

—— Janine Zapata

Hoogst geadviseerde WDM en Optische Schakelaar

—— Andrey Kadatskiy

Ik ben online Chatten Nu

100/1000M Rj45 Optische Vezelmedia Interface 20KM van Convertor single-mode Sc Afstand

China 100/1000M Rj45 Optische Vezelmedia Interface 20KM van Convertor single-mode Sc Afstand leverancier
100/1000M Rj45 Optische Vezelmedia Interface 20KM van Convertor single-mode Sc Afstand leverancier 100/1000M Rj45 Optische Vezelmedia Interface 20KM van Convertor single-mode Sc Afstand leverancier 100/1000M Rj45 Optische Vezelmedia Interface 20KM van Convertor single-mode Sc Afstand leverancier 100/1000M Rj45 Optische Vezelmedia Interface 20KM van Convertor single-mode Sc Afstand leverancier 100/1000M Rj45 Optische Vezelmedia Interface 20KM van Convertor single-mode Sc Afstand leverancier 100/1000M Rj45 Optische Vezelmedia Interface 20KM van Convertor single-mode Sc Afstand leverancier

Grote Afbeelding :  100/1000M Rj45 Optische Vezelmedia Interface 20KM van Convertor single-mode Sc Afstand

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: XYT-TECH
Certificering: ISO9001

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: 11~14.85USD/pcs
Verpakking Details: 20x17x8 cm
Levertijd: 5-8 werkdagen
Betalingscondities: L/C, D/A, T/T, Western Union
Levering vermogen: 10000pcs/per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Interface: SC Afstand: 20KM
Type vezel: Single-mode Poort: 1 elektrische haven, 1 optische haven
Naam van het product: OEO/OUT transponder/Convertor Toepassing: SFP aan SFP, Telecommunicatie, Ethernet op Vezel
Hoog licht:

dispersion compensation module

,

c band transponder

100/1000M 1 haven 20KM optische vezelmedia convertor

 

10/100/1000M is de aanpassings snelle Ethernet vezel optische zendontvanger samengesteld uit vezel-miljard-onafhankelijke ontwikkeling en productie van de nieuwe producten van het het netwerkvervoer van hoge snelheidsethernet optische. Het kan twee verschillend verdraaid paar en vezeltransmissiemiddel, Relais 10/100/1000Base-TX en 1000Base-FX omzetten twee verschillende netwerksegmenten. Het kan lange afstand, hoge snelheid, de hoge behoeften van de werkgroepgebruikers van bandbreedte Snelle Ethernet ontmoeten. Het kan de meest verste afstandsinterconnectie bereiken de computerinformatienet van 120 km hoge snelheids zonder repeaters. Het product is stabiel en de betrouwbare prestaties, het ontwerp zijn met de Ethernet-norm, en bliksembescherming in overeenstemming.

 

1. Producteigenschappen

Compatibel Ethernet-protocol IEEE802.3 10Base-t, IEEE802.3u 100Base-TX/FX

Om automatische MDI/MDIX, zonder de behoefte aan kabelselectie te steunen

De verdraaide paarhavens steunen tarief en hoogtepunt/half - duplex autoonderhandeling

Om IEEE802.3x-hoogtepunt te steunen - duplexdatatransportbesturing, de helft - duplexsteunbackpressure datatransportbesturing

De ultra lage transmissievertraging, die een verscheidenheid van het door:sturen mechanisme, snel het door:sturen tarief gebruiken

De LEIDENE indicator die de huidige werkende staat controleren, is bevorderlijk voor de het netwerkdiagnose en oplossen van problemen

 

 

2. Productspecificaties

Protocolnormen:

IEEE802.3 10Base-t

IEEE802.3u 100Base-TX/FX

IEEE802.3ab 1000Base-t

IEEE802.3z 1000Base-SX/LX

IEEE802.3x Datatransportbesturing

IEEE802.1q VLAN

IEEE802.1pQoS

IEEE802.1d Overspannend - boom

Elektrointerfaceparameters:

schakelaar: RJ45

Transmissietarief: 10/100/1000Mbps

Kabeltype: UTP-5E of hoger

Transmissieafstand: 100M

Optische interfaceparameters:

schakelaar: SC/FC/ST/LC

Transmissietarief: 1.25Gbps

Vezelgolflengte: 850nm/1310nm/1490nm/1550nm

Vezeltype: SM 9/125μm, MM. 50/125μm, 62.5/125μm

Transmissieafstand: 550M100km

Prestatiesspecificatie:

Het door:sturen van Wijze: Opslag en Voorwaarts

Transmissiewijze: hoogtepunt/half - duplex aanpassings

MAC-adreslijst: 2K

Kadergeheugen: 1Mbit

Netwerklatentie: ≤20μs

voeding:

Voedingtype: Externe Voeding

Het voltage van de voedinginput: AC100V~240V 50/60Hz

De schakelaar van de machinemacht: Gelijkstroom-contactdoos

Machine werkend voltage: 5V

Machinemacht: 0.75W~3W

werkomgeving:

Opslagtemperatuur: - 40~70℃

Werkende temperatuur: - 10~55℃

Het werk vochtigheid: 5%~90%Non-condenseert

 

100/1000M Rj45 Optische Vezelmedia Interface 20KM van Convertor single-mode Sc Afstand100/1000M Rj45 Optische Vezelmedia Interface 20KM van Convertor single-mode Sc Afstand100/1000M Rj45 Optische Vezelmedia Interface 20KM van Convertor single-mode Sc Afstand100/1000M Rj45 Optische Vezelmedia Interface 20KM van Convertor single-mode Sc Afstand100/1000M Rj45 Optische Vezelmedia Interface 20KM van Convertor single-mode Sc Afstand100/1000M Rj45 Optische Vezelmedia Interface 20KM van Convertor single-mode Sc Afstand100/1000M Rj45 Optische Vezelmedia Interface 20KM van Convertor single-mode Sc Afstand100/1000M Rj45 Optische Vezelmedia Interface 20KM van Convertor single-mode Sc Afstand

3. Gebied van toepassing

 

 

100/1000M Rj45 Optische Vezelmedia Interface 20KM van Convertor single-mode Sc Afstand

 

FAQ

 

 

 

Meer Vraag:

 

1. Kan ik een steekproeforde hebben? Wat is uw MOQ?

Ja, stemmen in wij steekproef met orde om kwaliteit te testen en te controleren. Wij hebben geen MOQ, is 1 steekproef beschikbaar.


2. Wat is de levertijd?
Voor gebruikelijke producten, houden wij voorraad, konden verschepen ongeveer 3 daarna dagen ontvangen betaling. Voor grote hoeveelheid en speciale producten, te controleren gelieve levertijd met onze vertegenwoordiger.


3. Hoe verscheept u de goederen en hoe lang duurt het aankomt?
Wij verschepen gewoonlijk door DHL, UPS, Fedex of TNT. Het vergt gewoonlijk 3-5 dagen om aan te komen.


4. Wat is uw betalingstermijnen?
Gewoonlijk, hebben wij vooruitbetaling door T/T nodig, het Westenunie of Paypal.

Kon ook steunen L/C,Kredietvoorwaarden.

 

5. Wat uw garantietijd is
Wij beloven 3 jaar garantie voor alle producten die van ons worden verscheept.


6. Kon ik de terugkeren producten als er een kwaliteitsprobleem is?
Ja, als er een kwaliteitsprobleem is gebeur, konden wij vrije uitwisseling goedkeuren.

 

7. Kon ik ons eigen embleem en etiket gebruiken?

Ja, konden wij de OEM dienst verlenen en de producten maken met uw eigen etiket.

Contactgegevens
Shenzhen Sharetop Technology Co., Ltd.

Contactpersoon: Lydia Tang

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)