Thuis Producten

CWDM Mux demultiplex

Certificaat
Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
Klantenoverzichten
De zeer bestseller, product is zeer stabiel, en de verkoper is zeer professioneel. het is zeer comfortabel aan samenwerking met hen

—— Sebastian Kina

Goed ingepakt pakket, de beschrijving van productgelijken. De zeer aandachtige verkoopster lost alle twijfels op, adviseer ik het hoogst.

—— Jose Garcia

Samenwerking op lange termijn drie jaar, betrouwbare partners

—— Sperma Smirnov

SUPER SATISFEITO

—— Janine Zapata

Hoogst geadviseerde WDM en Optische Schakelaar

—— Andrey Kadatskiy

Ik ben online Chatten Nu

CWDM Mux demultiplex

(17)
China Dubbele Vezellgx Doos 8CH CWDM MUX DEMUX 1470-1610nm met de Haven van UPG en Mon- fabriek

Dubbele Vezellgx Doos 8CH CWDM MUX DEMUX 1470-1610nm met de Haven van UPG en Mon-

Dubbele Vezellgx Doos 8CH CWDM MUX DEMUX 1470-1610nm met de Haven van UPG en Mon- Productomschrijving De ruwe Golflengteafdeling die (CWDM) simultaan overseinen is een golflengte het simultaan overseinen ... Read More
2019-07-31 16:37:21
China fabriekslevering 8Ch 16ch, 32ch, de Enige Vezel van CCWDM MUX DEMUX voor CWDM-Technologie fabriek

fabriekslevering 8Ch 16ch, 32ch, de Enige Vezel van CCWDM MUX DEMUX voor CWDM-Technologie

Enige vezel 18 kanalen CCWDM mux demux voor CWDM-technologie Beschrijving Sharetop biedt nu een Minimodule van CWDM (CCWDM) aan die de uitbreiding van de bandbreedtecapaciteit voor de toekomstige netwerkgroei ... Read More
2019-07-31 16:25:19
China Insteektype Modulaire 8ch 10ch CWDM MUX DEMUX dat voor Expand het Type van Voorzien van een netwerkfilter wordt gebruikt fabriek

Insteektype Modulaire 8ch 10ch CWDM MUX DEMUX dat voor Expand het Type van Voorzien van een netwerkfilter wordt gebruikt

Insteektype Modulaire 8ch 10ch CWDM MUX DEMUX dat voor Expand het Type van Voorzien van een netwerkfilter wordt gebruikt Productomschrijving Van de de Golflengteafdeling van SHARETOP de Ruwe apparaten van de ... Read More
2019-07-17 11:11:06
China 30db isolatiewdm Componenten 1310/1490/1550nm voor het Netwerk van FTTH CATC fabriek

30db isolatiewdm Componenten 1310/1490/1550nm voor het Netwerk van FTTH CATC

Van de het Netwerk1310/1490/1550nm FWDM Component 30db van FTTH CATC Verlies van de de Isolatie het Lage Toevoeging Beschrijving De op filter-gebaseerde Multiplextelegraaf van de Golflengteafdeling (Filterwdm, ... Read More
2019-07-17 11:11:06
China 3 havencwdm Filter 1270nm - 1610nm met LC-de Vezellengte 1m van Sc FC Connetor fabriek

3 havencwdm Filter 1270nm - 1610nm met LC-de Vezellengte 1m van Sc FC Connetor

filter 3 van 1270nm-1610nm CWDM haven met LC-de Vezellengte 1m van Sc FC Connetor Productomschrijving Van de de Golflengteafdeling van SHARETOP de Ruwe apparaten van de Multiplextelegraaf(cwdm) tonen prestaties ... Read More
2019-07-17 11:11:06
China Aangepaste CWDM MUX DEMUX 6 Kanaal Enige Vezel voor Telecommunicatienetwerk fabriek

Aangepaste CWDM MUX DEMUX 6 Kanaal Enige Vezel voor Telecommunicatienetwerk

De steun paste de Vezel Optische CWDM Multiplextelegraaf LC van de 6 Kanaalcwdm MUX DEMUX Module aan Beschrijving Van de de Golflengteafdeling van SHARETOP de Ruwe filter van de Multiplextelegraaf(cwdm) toont ... Read More
2019-07-17 11:11:05
China isolatie van het de Filter de Hoge Kanaal van 0.6DB CWDM met de Golflengte van 310NM/van 1550NM/1270NM- fabriek

isolatie van het de Filter de Hoge Kanaal van 0.6DB CWDM met de Golflengte van 310NM/van 1550NM/1270NM-

van de de golflengtetoevoeging van 1310nm 1550nm 1270nm het Verlies minder dan 0.6DB CWDM Filter Productomschrijving Van de de Golflengteafdeling van SHARETOP de Ruwe apparaten van de Multiplextelegraaf(cwdm) ... Read More
2019-07-17 11:11:05
China De hoge Rimpeling van de de Bezinningsband van de Isolatie0.6db CWDM Filter 0.20dB voor Metro WDM Systemen fabriek

De hoge Rimpeling van de de Bezinningsband van de Isolatie0.6db CWDM Filter 0.20dB voor Metro WDM Systemen

Metro WDM de Filter van het de Toevoegingsverlies minder dan 0.6DB CWDM van de Systementoepassing Productomschrijving Van de de Golflengteafdeling van SHARETOP de Ruwe apparaten van de Multiplextelegraaf(cwdm) ... Read More
2019-07-17 11:11:05
China enige de Vezel Minicwdm Module 1.2dB van 4CH CWDM voor Vezel Optisch Netwerk fabriek

enige de Vezel Minicwdm Module 1.2dB van 4CH CWDM voor Vezel Optisch Netwerk

4CH mini enige de vezel compacte cwdm van de cwdmmodule voor vezel optisch netwerk Beschrijving Sharetop biedt nu een Minimodule van CWDM (CCWDM) aan die de uitbreiding van de bandbreedtecapaciteit voor de ... Read More
2019-07-17 11:11:05
China Enige Vezel CWDM 8 Kanaalccwdm Module 0.9MM 1M met de Schakelaar van LC/APC fabriek

Enige Vezel CWDM 8 Kanaalccwdm Module 0.9MM 1M met de Schakelaar van LC/APC

Enige Vezel CWDM 8 Kanaalccwdm Module 0.9MM 1M met de Schakelaar van LC/APC Beschrijving Sharetop biedt nu een Minimodule van CWDM (CCWDM) aan die de uitbreiding van de bandbreedtecapaciteit voor de toekomstige ... Read More
2019-07-17 11:11:05
Page 1 of 2|< 1 2 >|