Thuis Producten

optische schakelaar

Certificaat
Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
Klantenoverzichten
De zeer bestseller, product is zeer stabiel, en de verkoper is zeer professioneel. het is zeer comfortabel aan samenwerking met hen

—— Sebastian Kina

Goed ingepakt pakket, de beschrijving van productgelijken. De zeer aandachtige verkoopster lost alle twijfels op, adviseer ik het hoogst.

—— Jose Garcia

Samenwerking op lange termijn drie jaar, betrouwbare partners

—— Sperma Smirnov

SUPER SATISFEITO

—— Janine Zapata

Hoogst geadviseerde WDM en Optische Schakelaar

—— Andrey Kadatskiy

Ik ben online Chatten Nu

optische schakelaar

(19)
China 2x2B de optische Schakelaar kiest Meer 8ms-Waaiersysteem uit Controlerend Laag de Toevoegingsverlies van CATV fabriek

2x2B de optische Schakelaar kiest Meer 8ms-Waaiersysteem uit Controlerend Laag de Toevoegingsverlies van CATV

2x2B de optische Schakelaar kiest meer Hoogte uit - het Systeem van de kwaliteitswaaier Controlerend CATV Eigenschappen Laag Toevoegingsverlies Brede Golflengtewaaier Lage Overspraak Hoge Stabiliteit, Hoge ... Read More
2019-12-19 11:58:11
China Van de de Controle de Optische Schakelaar van het Desktopapparaat RS232 van de het Kanaal1xn Vezel Multi Optische Schakelaar fabriek

Van de de Controle de Optische Schakelaar van het Desktopapparaat RS232 van de het Kanaal1xn Vezel Multi Optische Schakelaar

Van de de Controle de Optische Schakelaar van het Desktopapparaat RS232 van het de Interface Multikanaal van Ethernet van de de Omleidingsvezel Optische Schakelaar 1×N is de Desktop optische schakelaar een ... Read More
2019-04-01 09:47:42
China De lage Omkeerbare Magneetontsteking 2x2 van het Toevoegingsverlies kiest de Optische Schakelaar van de Wijzevezel uit fabriek

De lage Omkeerbare Magneetontsteking 2x2 van het Toevoegingsverlies kiest de Optische Schakelaar van de Wijzevezel uit

Lage van de de Golflengtewaaier van het Toevoegingsverlies Brede van de de Magneetontstekings1x2 Vezel Omkeerbare Optische de Schakelaarsm Vezel Eigenschappen 1 geen bewegende delen 2 het schakelen de snelheid ... Read More
2019-04-01 09:41:59
China 1x8 van de micro- de Optische Tijd die Schakelaar0.8ms omschakeling Type Mechanische Optische Schakelaar LC sluiten fabriek

1x8 van de micro- de Optische Tijd die Schakelaar0.8ms omschakeling Type Mechanische Optische Schakelaar LC sluiten

1x8 van de micro- de Optische Tijd die Schakelaar0.8ms omschakeling Type Mechanische Optische Schakelaar LC sluiten Eigenschappen Onovertroffen Lage Kosten Laag toevoegingsverlies Hoge Kanaalisolatie Hoge ... Read More
2018-10-17 16:22:55
China 1x1 of 1x2-van de Micro- Mechanisch Optisch het Verliesgebruik Schakelaar50db Terugkeer in Kabel Controle fabriek

1x1 of 1x2-van de Micro- Mechanisch Optisch het Verliesgebruik Schakelaar50db Terugkeer in Kabel Controle

1x1 of 1x2-van de Micro- Mechanisch Optisch het Verliesgebruik Schakelaar50db Terugkeer in Kabel Controle Eigenschappen Laag Toevoegingsverlies Brede Golflengtewaaier Lage Overspraak Hoge Stabiliteit, Hoge ... Read More
2018-10-17 16:20:23
China Niet - Sluitend de Optische Schakelaar SM D1 × 2 3V van Mechanica/Laag de Toevoegingsverlies van 5V fabriek

Niet - Sluitend de Optische Schakelaar SM D1 × 2 3V van Mechanica/Laag de Toevoegingsverlies van 5V

De Schakelaar 3V/5V van SM D1×2 Optische niet-Sluit Mechanische optische schakelaar Eigenschappen Laag Toevoegingsverlies Brede Golflengtewaaier Lage Overspraak Hoge Stabiliteit, Hoge Betrouwbaarheid Epoxy-vrij ... Read More
2018-09-26 11:49:54
China Multi Optische de Schakelaar Dubbele 2 × 2B Lage Overspraak van de Wijzehoge snelheid voor Systeem Controle fabriek

Multi Optische de Schakelaar Dubbele 2 × 2B Lage Overspraak van de Wijzehoge snelheid voor Systeem Controle

Enige Wijze of Multiwijze DUBBELE 2×2B Optische Schakelaar 3V die niet Mechanische optische schakelaar sluiten Eigenschappen Laag Toevoegingsverlies Brede Golflengtewaaier Lage Overspraak Hoge Stabiliteit, Hoge ... Read More
2018-09-26 11:49:54
China 1 × 12/16 Haven Vezel Optische Schakelaar 980nm 850nm voor Netwerkproefsysteem fabriek

1 × 12/16 Haven Vezel Optische Schakelaar 980nm 850nm voor Netwerkproefsysteem

Systeem die 1×12/16-het Optische de Schakelaar van de Haven980nm 850nm 3V/5V Vezel Sluiten controleren Eigenschappen Onovertroffen Lage Kosten Laag toevoegingsverlies Hoge Kanaalisolatie Hoge Stabiliteit, Hoge ... Read More
2018-09-26 11:49:54
China FC 1550nm van schakelaar snakken Optische Schakelaar 1 x 4 Leven naar Bescherming/Restauratie fabriek

FC 1550nm van schakelaar snakken Optische Schakelaar 1 x 4 Leven naar Bescherming/Restauratie

1X4 de mechanische Micro-optische Optische Schakelaar van de Schakelaar1310nm 1550nm 850nm Vezel Eigenschappen Onovertroffen Lage Kosten Laag toevoegingsverlies Hoge Kanaalisolatie Hoge Stabiliteit, Hoge ... Read More
2018-09-26 11:49:54
China Enige Wijze Optische Schakelaar 1310/1550nm 1 X 16 met de Schakelaar van LC FC fabriek

Enige Wijze Optische Schakelaar 1310/1550nm 1 X 16 met de Schakelaar van LC FC

De enige Schakelaar van de Wijze9/125um 1310/1550nm 1X16 MEMS Optische Schakelaar LC FC de Optische Schakelaar van 1310/1550nm 1X16 MEMS De Optische Schakelaar van MEMS MEMS OSW is gebaseerd op micro-electro... Read More
2018-09-26 11:49:53
Page 1 of 2|< 1 2 >|