Thuis Producten

dwdm mux demux

Certificaat
Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
Klantenoverzichten
De zeer bestseller, product is zeer stabiel, en de verkoper is zeer professioneel. het is zeer comfortabel aan samenwerking met hen

—— Sebastian Kina

Goed ingepakt pakket, de beschrijving van productgelijken. De zeer aandachtige verkoopster lost alle twijfels op, adviseer ik het hoogst.

—— Jose Garcia

Samenwerking op lange termijn drie jaar, betrouwbare partners

—— Sperma Smirnov

SUPER SATISFEITO

—— Janine Zapata

Hoogst geadviseerde WDM en Optische Schakelaar

—— Andrey Kadatskiy

Ik ben online Chatten Nu

dwdm mux demux

(28)
China Multimode Dubbele Vezel 2km Afstand 10/100/1000M Tarief rj-45 van DWDM MUX DEMUX Haven fabriek

Multimode Dubbele Vezel 2km Afstand 10/100/1000M Tarief rj-45 van DWDM MUX DEMUX Haven

10/100/1000M de Media van Vezel Optische Ethernet Convertorrj45 Haven aan SFP-Havenmodule 10/100/1000M is de aanpassings snelle Ethernet vezel optische zendontvanger samengesteld uit vezel-miljard-onafhankelijk... Read More
2019-12-19 11:53:08
China Stapelbaar WDM MUX DEMUX Super 1.6T OTN Transmissieplatform 100Gx16CH 360W fabriek

Stapelbaar WDM MUX DEMUX Super 1.6T OTN Transmissieplatform 100Gx16CH 360W

Stapelbaar super 100G-de Transmissiemateriaal van het transmissieplatform 1.6T 100Gx16 Beschrijving: Het stapelbare super 100G-transmissieplatform wordt aangepast voor de toepassingen van de datacentrumintercon... Read More
2019-12-19 11:53:08
China LGX-Chassis 8 de Schakelaar SMF-28e Vezel van de Kanaalmux DEMUX C41-C48 DWDM C Band LC UPC fabriek

LGX-Chassis 8 de Schakelaar SMF-28e Vezel van de Kanaalmux DEMUX C41-C48 DWDM C Band LC UPC

LGX-Chassis 8 de Schakelaar SMF-28e Vezel van de Kanaalmux DEMUX C41-C48 DWDM C Band LC UPC Beschrijving Tijdens de jaren '80, modems van vezel gebruikten de optische datacommunicaties goedkope LEDs om near... Read More
2019-09-17 09:17:25
China Dubbele Vezel DWDM MUX 4 de Optische Passieve Optische Multiplextelegraaf LC UPC van de Kanaalvezel fabriek

Dubbele Vezel DWDM MUX 4 de Optische Passieve Optische Multiplextelegraaf LC UPC van de Kanaalvezel

Dubbele Vezel DWDM MUX 4 de Optische Passieve Optische Multiplextelegraaf LC UPC van de Kanaalvezel Tijdens de jaren '80, modems van vezel gebruikten de optische datacommunicaties goedkope LEDs om near-infrared ... Read More
2019-07-17 11:11:11
China ABS Doos Enige Vezel 8 Kanaalmux DEMUX DWDM C Band C21-C28 voor Bandbreedtevoorzien van een netwerk fabriek

ABS Doos Enige Vezel 8 Kanaalmux DEMUX DWDM C Band C21-C28 voor Bandbreedtevoorzien van een netwerk

ABS is Doos Enige Vezel 8 Kanaalmux DEMUX DWDM C Band C21-C28 voor Bandbreedtevoorzien van een netwerk van toepassing Beschrijving Van de multiplextelegraaf/demultiplexer van DWDM modules de met meerdere ... Read More
2019-07-17 11:11:11
China van de de Vezel Optische LC Schakelaar van 4CH C21-C24 DWDM MUX DEMUX de Simultaan overseinende Dubbele Vezel fabriek

van de de Vezel Optische LC Schakelaar van 4CH C21-C24 DWDM MUX DEMUX de Simultaan overseinende Dubbele Vezel

de Dubbele Vezel DWDM die MUX DEMUX van 4CH C21-C24 DWDM-Vezel Optische LC Schakelaar simultaan overseinen Beschrijving Van de multiplextelegraaf/demultiplexer van DWDM modules de met meerdere kanalen (Mux ... Read More
2019-07-17 11:11:10
China De enige Schakelaar van Vezel8ch DWDM MUX DEMUX C40-C60 LC PC voor het Uitbreidende Netwerk van DWDM fabriek

De enige Schakelaar van Vezel8ch DWDM MUX DEMUX C40-C60 LC PC voor het Uitbreidende Netwerk van DWDM

De enige Schakelaar van Vezel8ch DWDM MUX DEMUX C40-C60 LC PC voor het Netwerkabs van DWDM Uitbreidende Doos Beschrijving Van de multiplextelegraaf/demultiplexer van DWDM modules de met meerdere kanalen (Mux ... Read More
2019-07-17 11:11:10
China 1U Filtertype 4 van chassis Passief Dwdm Mux Optische Multiplextelegraaf van de Kanaal de Enige Vezel fabriek

1U Filtertype 4 van chassis Passief Dwdm Mux Optische Multiplextelegraaf van de Kanaal de Enige Vezel

DWDM-Systeem 4 het Type van kanaalmux Pssive DWDM DEMUX Filter Enige Vezel Optische Multiplextelegraaf Beschrijving De modules DWDM-van multiplextelegraaf/demultiplexer (Mux /DeMux) zijn beschikbaar bij ITU ... Read More
2019-07-17 11:11:10
China Dubbel Passief DWDM MUX DEMUX Filtertype van de Vezel Optisch Multiplextelegraaf met LC/UPC-Schakelaar fabriek

Dubbel Passief DWDM MUX DEMUX Filtertype van de Vezel Optisch Multiplextelegraaf met LC/UPC-Schakelaar

Dubbel Passief DWDM MUX DEMUX Filtertype van de Vezel Optisch Multiplextelegraaf met de Schakelaar van LC /UPC Beschrijving De modules DWDM-van multiplextelegraaf/demultiplexer (Mux /DeMux) zijn beschikbaar bij ... Read More
2019-07-17 11:11:10
China 1310nm haven1u Dubbele Vezel DWDM MUX EXP/Mon-Haven Optische Multiplextelegraaf 8 Kanaal fabriek

1310nm haven1u Dubbele Vezel DWDM MUX EXP/Mon-Haven Optische Multiplextelegraaf 8 Kanaal

1U dubbele Vezel DWDM MUX /DEMUX met 1310nm-Haven, EXP en Mon-Haven Optische Multiplextelegraaf Beschrijving De modules DWDM-van multiplextelegraaf/demultiplexer (Mux /DeMux) zijn beschikbaar bij ITU kanaal het ... Read More
2019-07-17 11:11:09
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|