Thuis Producten

Fiber Optic PLC Splitter

Certificaat
Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
Klantenoverzichten
De zeer bestseller, product is zeer stabiel, en de verkoper is zeer professioneel. het is zeer comfortabel aan samenwerking met hen

—— Sebastian Kina

Goed ingepakt pakket, de beschrijving van productgelijken. De zeer aandachtige verkoopster lost alle twijfels op, adviseer ik het hoogst.

—— Jose Garcia

Samenwerking op lange termijn drie jaar, betrouwbare partners

—— Sperma Smirnov

SUPER SATISFEITO

—— Janine Zapata

Hoogst geadviseerde WDM en Optische Schakelaar

—— Andrey Kadatskiy

Ik ben online Chatten Nu

Fiber Optic PLC Splitter

(22)
China 0.9mm Optische de Koppelings Verdelende Verhouding 10/50 van de Buis1x2 Vezel TAP Laag Toevoegingsverlies fabriek

0.9mm Optische de Koppelings Verdelende Verhouding 10/50 van de Buis1x2 Vezel TAP Laag Toevoegingsverlies

0.9mm van de het Verliesvezel van de Buis1x2 de Lage Toevoeging van de de Vezel Optische Koppeling Optische Verdelende Verhouding 10:50tap Beschrijving De vlaksplitser van de lightwavekring (PLC Splitser) is ... Read More
2019-06-19 13:51:58
China ABS Doostype Vezel Optische Plc Splitsersfbt Koppeling 0.9mm 1*2 voor CATV-Systeem fabriek

ABS Doostype Vezel Optische Plc Splitsersfbt Koppeling 0.9mm 1*2 voor CATV-Systeem

ABS doostype 0.9mm optische de splitsersfbt Koppeling van 1*2 voor CATV-systeem Eigenschappen Toepassingen Laag toevoegingsverlies en Lage PDL EDFA Hoge betrouwbaarheid & Hoge stabiliteit FTTH RoHs Het passieve ... Read More
2019-06-19 13:51:58
China FTTH 1310 1550nm-Vezel Optische Splitser, 1*4-Goedkeuring van de Vezel de Optische Koppeling ISO fabriek

FTTH 1310 1550nm-Vezel Optische Splitser, 1*4-Goedkeuring van de Vezel de Optische Koppeling ISO

FTTH 1310 1550nm-Optisch de Koppelings25:25 van de vezel optische splitser 1*4: 25:25fbt Splitser Eigenschappen Toepassingen Laag toevoegingsverlies en Lage PDL EDFA Hoge betrouwbaarheid & Hoge stabiliteit FTTH ... Read More
2019-06-19 13:51:58
China Enige Vensterfbt Koppeling 1310nm 1490nm 1550nm met LC-de Schakelaar van Sc FC fabriek

Enige Vensterfbt Koppeling 1310nm 1490nm 1550nm met LC-de Schakelaar van Sc FC

Apparaat van de de Vezel het Optische Kraan van de 1:99ftb Koppeling 1310nm 1490nm 1550nm met LC-de Schakelaar van Sc FC Eigenschappen: Kleine Wijzeinvloed Brede Passband Hoge Betrouwbaarheid Toepassingen: ... Read More
2019-06-19 13:51:58
China 3 X 3 PLC van de Staalbuis Optisch Splitsers Enig Venster voor WAN en Metro Netwerken fabriek

3 X 3 PLC van de Staalbuis Optisch Splitsers Enig Venster voor WAN en Metro Netwerken

1550nm kies de Buis33:33 uit van het Wijze3x3 Staal: 33 FBT-Koppelings de Miniplc Schakelaar van Splitsersfc LC Sc Beschrijving De vlaksplitser van de lightwavekring (PLC Splitser) is een type van optisch ... Read More
2019-06-19 13:51:58
China 1x4 de Bandbreedteabs van de vezelfbt Koppeling 40NM Doos Multiwijze met de Schakelaar van FC/UPC fabriek

1x4 de Bandbreedteabs van de vezelfbt Koppeling 40NM Doos Multiwijze met de Schakelaar van FC/UPC

1x2 ABS Singlemode de Vezelfbt koppeling van het doos Dubbele Venster met FC/UPC-connecters Beschrijving 1X3 (3x3) multimode vezelkoppeling gebruikt een unieke die voorbehandeling en van gesmolten spitse ... Read More
2019-06-19 13:51:58
China Enig de Koppelingsabs van de Wijzevezel FBT Doos Dubbel Venster voor Instrumenten fabriek

Enig de Koppelingsabs van de Wijzevezel FBT Doos Dubbel Venster voor Instrumenten

1x2 ABS Singlemode de Vezelfbt koppeling van het doos Dubbele Venster met FC/UPC-connecters Beschrijving De gesmolten optische splitser is twee of meer optische samengebonden vezels, en dan smelting-zichuitrekt ... Read More
2019-06-19 13:51:58
China 1.2 de Koppelingsabs van het tussenvoegselverlies FBT Doos/Hoge PLC van de Kanaalvezel Splitser fabriek

1.2 de Koppelingsabs van het tussenvoegselverlies FBT Doos/Hoge PLC van de Kanaalvezel Splitser

1x16 1,2 ABS van het tussenvoegselverlies de Vezelplc van het doos Enige Venster Singlemode Splitser met FC/UPC-connecters Beschrijving De vlaksplitser van de lightwavekring (PLC Splitser) is een type van ... Read More
2019-06-19 13:51:58
China 0,6 de Koppelingsabs van het Tussenvoegselverlies FBT Doos Enig Venster met de Schakelaar van FC/UPC fabriek

0,6 de Koppelingsabs van het Tussenvoegselverlies FBT Doos Enig Venster met de Schakelaar van FC/UPC

Cassettetype splitsers openlucht optische 1*4 plc splitser met SC/APC-schakelaar 2.0mm losse buis Beschrijving De vlaksplitser van de lightwavekring (PLC Splitser) is een type van optisch energiebeheerapparaat ... Read More
2019-06-19 13:51:58
China De hoge van het de Koppelings1x2 Staal van de Betrouwbaarheidsvezel Optische Koppeling van de de Buis Optische Multimode Vezel fabriek

De hoge van het de Koppelings1x2 Staal van de Betrouwbaarheidsvezel Optische Koppeling van de de Buis Optische Multimode Vezel

De hoge van de de buisvezel 850& 1310nm van het Betrouwbaarheids1x2 staal Optische Multi-Mode Koppelingen Beschrijving 1x2 (2x2) multimode vezelkoppeling gebruikt een unieke die voorbehandeling en van gesmolten ... Read More
2019-06-19 13:51:58
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|