Thuis Producten

Fiber optische adapter

Certificaat
Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
Klantenoverzichten
De zeer bestseller, product is zeer stabiel, en de verkoper is zeer professioneel. het is zeer comfortabel aan samenwerking met hen

—— Sebastian Kina

Goed ingepakt pakket, de beschrijving van productgelijken. De zeer aandachtige verkoopster lost alle twijfels op, adviseer ik het hoogst.

—— Jose Garcia

Samenwerking op lange termijn drie jaar, betrouwbare partners

—— Sperma Smirnov

SUPER SATISFEITO

—— Janine Zapata

Hoogst geadviseerde WDM en Optische Schakelaar

—— Andrey Kadatskiy

Ik ben online Chatten Nu

Fiber optische adapter

(11)
China LC UPC Mannetje aan de Vrouwelijke Demper 3db 5db 10db 15db 20db van de Vezel Optische Adapter fabriek

LC UPC Mannetje aan de Vrouwelijke Demper 3db 5db 10db 15db 20db van de Vezel Optische Adapter

LC UPC Mannetje aan Vrouwelijke Vezel Optische Adapter en Optische Demper 3db 5db 10db 15db 20db Inleiding: de vaste dempers worden aangeboden in Optische die stootkussendemper (mannetje aan wijfje) of ... Read More
2019-12-19 11:58:53
China 0.2db van de Adapterssimplx van de verliesvezel de optische Duplex Korte Flens met Intern Blindfttx netwerk, vezel optische CATV fabriek

0.2db van de Adapterssimplx van de verliesvezel de optische Duplex Korte Flens met Intern Blindfttx netwerk, vezel optische CATV

0.2db APC van de Flenslc PC van verliessimplx Duplex Korte Optische Vezeladapter SMF /MMF Een adapter is een mechanisch die apparaat wordt ontworpen om vezeloptische schakelaars te richten. Het bevat de ... Read More
2019-08-01 17:51:59
China LC PC-APC van de Adaptersimplx van de Vezel Optische kabel Duplex de Telecommunicatieftth Verbinding fabriek

LC PC-APC van de Adaptersimplx van de Vezel Optische kabel Duplex de Telecommunicatieftth Verbinding

APC Simplx van PC van de telecommunicatieftth Verbinding LC Duplex Optische Vezeladapter Een adapter is een mechanisch die apparaat wordt ontworpen om vezeloptische schakelaars te richten. Het bevat de ... Read More
2019-08-01 17:37:01
China MTP-Haven van de de Grootte Enige Koppeling van Sc van de Vezel de Optische Adapter Verminderde Flens Standaard fabriek

MTP-Haven van de de Grootte Enige Koppeling van Sc van de Vezel de Optische Adapter Verminderde Flens Standaard

MTP-Adapter, Verminderde Flens, Standaardsc-Grootte Deze MTP-Schakelaaradapter heeft een Sc-Voetafdruk, Volledige Flens, is Aqua, en komt met 1 Stofglb. Het adapterlichaam wordt gemaakt van Polyethermide, ... Read More
2019-05-23 17:49:01
China Vierlinglc UPC APC Optische Kabeladapter Singlemode Multimode 50/125um 62.5/125um fabriek

Vierlinglc UPC APC Optische Kabeladapter Singlemode Multimode 50/125um 62.5/125um

Vierlinglc UPC APC Optische Adapter van de ADAPTER Singlemode Multimode 50/125um 62.5/125um Vezel Een adapter is een mechanisch apparaat dat wordt ontworpen om vezeloptische schakelaars te richten. Het bevat ... Read More
2019-05-23 17:49:01
China FTTH-de Adapterlc UPC APC van de Vezel Optisch Kabel Duplex Extern Blind0.2db Verlies fabriek

FTTH-de Adapterlc UPC APC van de Vezel Optisch Kabel Duplex Extern Blind0.2db Verlies

LC UPC APC Duplex Extern de Adapter0.2db Verlies van de Blind Optische Vezel De LC-Adapter wordt ontworpen voor steun in panelen met rechthoekige knipsels. Deze LC-adapters hebben hoge precisiegroepering en ... Read More
2019-05-23 17:49:01
China APC van PC van Sc van SMF MMF Externe Blind van de Vezel het Optische Adapter voor FTTH-Verbinding fabriek

APC van PC van Sc van SMF MMF Externe Blind van de Vezel het Optische Adapter voor FTTH-Verbinding

APC van PC van Sc van SMF MMF het Externe Blind van de Optische Vezeladapter dat in FTTH-Verbinding wordt gebruikt Een adapter is een mechanisch apparaat dat wordt ontworpen om vezeloptische schakelaars te ... Read More
2019-05-23 17:49:01
China De interne de Kabeladapters van de Blindvezel kiezen/Multi van de Flenssc van Wijzesimplx Duplex Korte APC van PC uit fabriek

De interne de Kabeladapters van de Blindvezel kiezen/Multi van de Flenssc van Wijzesimplx Duplex Korte APC van PC uit

SingleMode Multimode van de Flenssc van Simplx Duplex Korte APC van PC Optische Vezeladapter met Intern Blind Een adapter is een mechanisch apparaat dat wordt ontworpen om vezeloptische schakelaars te richten. ... Read More
2019-05-23 17:49:01
China Het hoge van de Adaptersc van de Stabiliteitsvezel Optische APC FTTH van PC Apparaat van de Vezelverbinding fabriek

Het hoge van de Adaptersc van de Stabiliteitsvezel Optische APC FTTH van PC Apparaat van de Vezelverbinding

FTTH-van het Apparatensc van de Vezelverbinding APC Simplx van PC Duplex Optische Vezeladapter Een adapter is een mechanisch apparaat dat wordt ontworpen om vezeloptische schakelaars te richten. Het bevat de ... Read More
2019-05-23 17:49:01
China APC van de de Vezel Optische Adapter LC/UPC van IP67 Wareproof Enige Wijze Duplexdova voor FTTH fabriek

APC van de de Vezel Optische Adapter LC/UPC van IP67 Wareproof Enige Wijze Duplexdova voor FTTH

Het Apparatenfc UPC APC van de vezel Optische Verbinding Optische Vezeladapter FC aan LC-de Adapter van Sc Een adapter is een mechanisch apparaat dat wordt ontworpen om vezeloptische schakelaars te richten. ... Read More
2019-05-23 17:49:01
Page 1 of 2|< 1 2 >|